Bendrovės „Lifosa“ kolektyvas nuo 2013-ųjų metus pradeda intelektua­liuoju žaidimu „Protų mūšis“. Šiam žaidimui kolegas subūrė jaunieji specialistai, o tokią iniciatyvą su entuziazmu įgyvendino įmonės administracija. 

Pirmajame šiųmečio žaidimo etape didžiausią sėkmę pagavo „Slapto ginklo“ komanda.

Pirmajame šiųmečio žaidimo etape didžiausią sėkmę pagavo „Slapto ginklo“ komanda.

Pirmaisiais metais žaidime dalyvavo 13 komandų. O paskui – kaip užburtas ratas: 2014 metais buvo 14 komandų, 2015 metais – 15 komandų, tik 2016 metais komandų skaičius liko toks pat kaip pernai – 15. Dar labai smagu, kad 2014 metais prie dirbančiųjų prisijungė ir jau trečius metus iš eilės žaidžia „Senjorų“ komanda – tai buvę darbuotojai, išėję į pensiją ir susibūrę į veteranų klubą „Lifosietis“.
Šiais metais žaidime nedidelis pakeitimas – viktorina prasidėjo ne sausio mėnesį, kaip įprasta, o gruodį. Taip yra todėl, kad finalai, kurie vykdavo balandžio mėnesį, sutapdavo su spartakiados uždarymu. O dabar aktyvūs darbuotojai galės atsakingiau atsiduoti finaliniams pasirodymams tiek „Protų mūšyje“, tiek spartakiadoje, nes labai nemaža dalis dalyvauja abiejose pramogose.
Šiais metais daugiau galimybių egzaminuoti lifosiečius buvo suteikta žaidimo vedėjui Robertui Petrauskui. Anksčiau nuostatuose griežtai buvo aptarti klausimai, suskirstyti į šešis turus: vienas vaizdinis, kitas garsinis, o keturi tekstiniai. Dabar nuostatuose parašyta: šešiasdešimt klausimų. Tad pirmame etape buvo septyni turai, kuriuose ir garsiniai, ir vaizdiniai klausimai ir netgi vienas turas, kuriame penki pastabumo klausimai, ar kitas turas – blic turnyras, kuriame penkios užuominos. Tad komandos, paskubėjusios teikti atsakymą po pirmosios užuominos ir atsakiusios neteisingai negavo nė vieno taško, o komandos, mažiau skubėjusios gavo bent po du taškus.

Lifosiečių pamėgto žaidimo teisingų atsakymų taškus atsakingai skaičiavo administracijos direktorius Juozas Baniota, personalo vadybos skyriaus viršininkė Asta Švobienė ir inžinierė technologė, jaunųjų specialistų klubo prezidentė Indrė Aksenavičiūtė.

Lifosiečių pamėgto žaidimo teisingų atsakymų taškus atsakingai skaičiavo administracijos direktorius Juozas Baniota, personalo vadybos skyriaus viršininkė Asta Švobienė ir inžinierė technologė, jaunųjų specialistų klubo prezidentė Indrė Aksenavičiūtė.

Būtent užuominų turnyras pateikė staigmeną. Reikėjo atsakyti į klausimą „Kas ji yra?“ Pirmoji užuomina – „Facebooke“ ji turi daugiau kaip 30 tūkstančių pasekėjų. Komandos greitai sureagavo ir net 9 komandos parašė, kad tai – Monika Šalčiūtė. Tačiau likusios 6 komandos sulaukė antros ir trečios užuominų, kuriose sakoma, kad „jos“ tėvo vardas Polikarpas, o motinos mergautinė pavardė – Korsakaitė. Teisingas atsakymas – LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė – garantavo tris taškus. Komisija turėjo gardaus juoko, kai suprato, kad Monika Šalčiūtė yra pirmasis žmogus, apie kurį pagalvoja komandos, kai paminimas „Facebookas“.
Pirmajame etape didžiausią sėkmę pagavo „Slapto ginklo“ komanda, antrąją vietą užėmė „Mechanikos cecho“ atstovai, treti liko „Komandos A“ žaidėjai.
Praėjusių metų čempionai „Kuklus klanas“ tarp prizininkų šįkart nepakliuvo – jie su komanda „Pakopa po pakopos“ pasidalijo ketvirta–penkta vietomis.
Pasibaigus pirmajam etapui žaidėjai kibo į tolimesnę proto mankštą – kas skaito knygas, kai gilinasi į pasaulio pažinimą, o treti stengiasi analizuoti visapusišką informaciją, kad kituose etapuose pasirodytų kuo geriau.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.