Rugsėjo 26 dieną Palangoje įvyko Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos. Finale dalyvavo ir Kėdainių rajonui atstovavo sporto mėgėjai iš Kėdainių miesto, Truskavos, Surviliškio ir Pernaravos seniūnijų.

Seniūnų ir seniūnių trikovėje varžęsi seniūnai grįžo su nugalėtojų taurėmis – Artūras Gustas, Pernaravos seniūnijos seniūnas, iškovojo I vietą, o Reda Lukošienė, Surviliškio seniūnijos seniūnė, užėmė II vietą.

Kėdainių miesto seniūnijos dvi komandos dalyvavo krepšinio 3×3, po vieną – šaškių, šachmatų ir smiginio varžybose, Truskavos seniūnijos sportininkai – virvės traukimo, Surviliškio seniūnijos komanda – tinklinio varžybose.

Bendrakomandinėje įskaitoje tarp rajonų savivaldybių Kėdainių rajono savivaldybė iškovojo 8-tąją vietą iš žaidynėse dalyvavusių 38 rajonų savivaldybių.

Elvio Žaldario nuotrauka. Surviliškio seniūnė R. Lukošienė (nuotraukoje – viduryje) iškovojo antrąją vietą.