Vilniuje įvykusiame atviras Lietuvos U12, U15 ir U17 dziudo čempionate dalyvavo 15 Kėdainių sporto centro auklėtinių, treniruojami Indriaus Boliso ir Rimanto Pakštaičio.

Pirmąją vietą U12 amžiaus grupėje iškovojo Pijus Pranevičius (42 kg svorio kategorija).

Antrąsias vietas užėmė Vytenis Adomaitis (U 12, 42 kg sv. kat.) ir Austėja Vanžodaitė (U 15, 52 kg sv. kat.) bei Nojus Rabecas (sv. kat. 50 kg).

Prizines trečiąsias vietas užėmė Danielius Bolisas (U 12, 34 kg sv. kat.) ir Gvidas Minskas (U 12, sv. kat. 50 kg), Nerija Juodrytė (U17, 70 kg) ir Airūna Keršytė (U15, 40 kg sv. kat.) bei Deividas Matkus (+90 kg).

Nuotraukoje: Nojus Rabecas, Deividas Matkus, treneris Rimantas Pakštaitis, Nerija Juodrytė ir treneris Indrius Bolisas.

Titulinėje nuotraukoje: Dziudo treneris I. Bolisas su auklėtiniais Lietuvos čempionate.