Kėdainių rajone vos per dvi dienas ugnis įsiplieskė dviejose transporto priemonėse, vieną jų ugnis stipriai suniokojo, o kitą pastabių žmonių ir laiku iškviestos pagalbos dėka, pavyko išgelbėti.

Kovo 14 d. po 18 val. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs asmuo pranešė, kad Kėdainiuose, Respublikos g. mato iš po automobilio „Opel Movano“ kapoto rūkstančius dūmus. Į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai židinį užgesino. Ugnis nespėjo išplisti, nes dūmai pastebėti ir pagalba iškviesta pačiu laiku. Įvykio metu apsilydė laidai mikroautobuso variklio skyriuje.

Vilkikui padaryta didelė žala

Kovo 15-ąją, popiet, Dotnuvos sen., kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva 56 km. užsiliepsnojo vilkikas „Mercedes-Benz“. Kai atvyko pirmieji ugniagesiai iš Dotnuvos, transporto priemonė jau degė atvira liepsna. Į nelaimės vietą atskubėjo ir Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas.

„Gesinant liepsną, ugniagesiams teko dėvėti kvėpavimo takus apsaugančius aparatus, nes degant plastikinėms detalėms išsiskiria pavojingos medžiagos. Gaisrui gesinti buvo naudojamas aukšto slėgio švirkštas.

Gaisro priežastys dar yra tiriamos, spėjama, kad ugnis galėjo įsiplieksti dėl gedimo elektros instaliacijoje. Tai viena dažniausių priežasčių, dėl kurių kyla gaisrai transporto priemonėse“, – teigė Kėdainių PGT viršininkas Andrius Eidimtas.

Nepaisant ugniagesių dedamų pastangų pažaboti liepsnas, gaisras padarė nemažų nuostolių. Išdegė vairuotojo kabina ir variklio skyrius, apdegė 2 priekiniai ratai.

Laimei, vilkikas buvo be priekabos. Vairuotojas buvo išlipęs iš kabinos.

Kėdainių mugės“, Kauno PGV ir Kėdainių PGT inf.

Panašios naujienos