IMG_3562Iš medinio namo teliko tik aprūkusios sienos bei styrantis kaminas. Po pragaištingos, liepsnomis pažymėtos nakties, Aukštųjų Kaplių kaime nuo šiol vietoj medinio pastato šalia pagrindinės gatvės riogso sudegęs ir aprūkęs pastatas.

Gaisras įsiplieskė balandžio 22-oios, penktadienio vėlų vakarą, prieš pat 22 val. Ugnį pastebėjo ir gaisrininkams pranešė name gyvenantys pusamžiai sutuoktiniai.

„Nebuvo dar taip vėlu, tad apie gaisrą jie patys ir pranešė. Aš gyvenu tame pačiame kieme, tik kitame, šalia esančiame pastate. Aš nieko nepastebėjau“, – sakė kitą dieną po gaisro sutiktas senelis, kurio dukra su žentu jau kuris laikas gyveno mediniame pastate.

Atvykus ugniagesiams, namas jau degė atvira liepsna. Kova su liepsnomis truko kelias valandas. Gaisro metu nudegė stogas, vietomis pradegė perdanga, išdegė vonios kambarys, apdegė ir aprūko namo sienos. Deja, bet namas gyventi visiškai nebetinkamas. Pasak senolio, sutuoktiniai rado kur prisiglausti, tačiau į šį namą jau nebegrįš, nes jį tvarkyti jau neapsimoka.

„Namas sudegė visiškai, o jam atstatyti reikia labai daug pinigų“, – liūdnai galva palingavo senelis.

Laimei, gaisro metu žmonės nenukentėjo.

„Tačiau visas turtas – baldai, daiktai… Viskas sudegė. Namas buvo medinis, labai senas, pačiam savo rankomis jį teko tvarkyti, remontuoti“, – su ašaromis akyse pasakojo senolis.

Numanoma gaisro priežastis – netvarkingas kaminas, tačiau gali būti, kad priežastis – prie pečiaus palikti popieriai – žarijos pagavo jas ir užsidegė.

Liudininkų teigimu, šeima buvusi tvarkinga, sutuoktiniai labai išgyvena dėl patirtos nelaimės.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.