Lietuvos liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus nariai vieningai nutarė, kad kėdainiečių interesams aukščiausioje valdžioje geriausiai atstovautų advokato padėjėjas Saulius Sinickis. 

Teisininkas Saulius Sinickis džiaugiasi, kad jo sprendimui žengti į didžiąją politiką neprieštarauja nei žmona Jurgita, nei studentas sūnus Elvinas, nei penktokė dukra Austėja: „Niekada negirdžiu priekaištų nei dėl atsidavimo krepšiniui, nei dėl ilgų repeticijų su kameriniu choru „Ave musica“, nei dėl atsidavimo kitoms visuomeninėms veikloms.“

Teisininkas Saulius Sinickis džiaugiasi, kad jo sprendimui žengti į didžiąją politiką neprieštarauja nei žmona Jurgita, nei studentas sūnus Elvinas, nei penktokė dukra Austėja: „Niekada negirdžiu priekaištų nei dėl atsidavimo krepšiniui, nei dėl ilgų repeticijų su kameriniu choru „Ave musica“, nei dėl atsidavimo kitoms visuomeninėms veikloms.“

Kėdainiečiams puikiai pažįstamas kaip aktyvus ir patriotiškas Kėdainių krašto pilietis S. Sinickis pastaruosiuose savivaldybių tarybų rinkimuose pasiekė puikų rezultatą – buvęs 14 rinkiminio sąrašo pozicijoje kraštiečių pasitikėjimu padarė didelį šuolį ir garbingai užėmė rajono Tarybos nario vietą.

Kraštiečiai nori oraus gyvenimo
Tapęs kaimo reikalų ir aplinkosaugos komiteto nariu bei Kontrolės komiteto pirmininko pavaduotoju S. Sinickis dar labiau pradėjo gilintis į kraštiečių gyvenimo aktualijas ir ieškoti galimų sprendimų, kaip pagerinti Kėdainių rajono žmonių gyvenimo kokybę.
„Turėjau ne vieną susitikimą su rajono gyventojais. Betarpiškai išgirdau, kas jiems rūpi ir kas neramina. Žmonės nori gyventi saugiai, turėti darbą, gauti legalų atlyginimą bei tokias senatvės pensijas, kad galėtų oriai gyventi. Sutinku su daugeliu pastabų, tik gaila, kad ne visus lūkesčius vietinė valdžia gali išpildyti ir įgyvendinti, nes daugelį sprendimų lemia aukščiausiosios valdžios priimti įstatymai. Kadangi jų leidyboje matau spragų, tai ir priėmiau kolegų pasiūlymą pačiam kandidatuoti į Seimą, kad galėčiau taisyti įstatymų spragas ir teikti bei priimti tokius įstatymus, kad jie leistų klestėti Lietuvai“, – sakė S. Sinickis.

Aktyvus profesinių sąjungų narys
Teisės magistro išsilavinimą turintis S. Sinickis 22 metus dirbo Kėdainių rajono policijos komisariate tirdamas įvairias bylas. Palikęs darbą policijoje, buvęs pareigūnas nuo teisėtvarkos nenutolo – įsidarbino advokato padėjėju. Be to, jis jau trylika metų neapleidžia pareigūnų profesinės sąjungos. „Mūsų profesinė sąjunga policijos sistemai nuveikė tikrai nemažai. Pradžioje veiklos buvome verčiami dirbti naktimis ir po darbo nemokamai, aukodami sau ir savo šeimai skirtą laiką. Už savo pinigus pirkdavome absoliučiai visas kanceliarines priemones, kompiuterius tam, kad tinkamai atliktume savo pareigas. Pareigūnai tas pačias uniformas vilkėdami išdirbdavo eilę metų ir jų niekas nekeisdavo, o norėdami jas atsinaujinti tai darydavo iš savo lėšų. Tai tik smulkmenos to, ką pavyko išsikovoti per daug metų. Nekalbu apie protesto akcijas, mitingus, „itališkuosius“ streikus (normaliai streikuoti policijai – uždrausta), kurių buvo surengta labai daug. Kai kurios iš jų (pvz. „Basas pareigūnas“, „Vergų arija“) turėjo atgarsį net užsienyje. Stiprėjant ir bręstant profesinei sąjungai pradėjome rengti įstatymų projektus, kuriuos per politines partijas siūlome priimti Seime. Labai didžiuojuosi visais savo policijos komisariato profesinės sąjungos nariais, nes buvo tokių momentų, kuomet jie galėjo atsukti man nugarą ir nueiti kartu su vadovais palikdami mane vieną mūšio lauke, tačiau buvo atvejų, kuomet visi susibūrę užtarė mane kaip lyderį. Ir šiuo metu profesinėje sąjungoje Kėdainių policijos komisariatas laikomas vienu stipriausių, vienu drąsiausių“, – sakė S. Sinickis.

Darbams netrūksta užsispyrimo
Puikiai pažindamas paprastų žmonių gyvenimą S. Sinickis nenori likti jam abejingas: „Kas jei ne aš. Tikrai nesu tas žmogus, kuris sėdi ir laukia, kol kažkas kažką sugalvos, suplanuos ir padarys, o kai padaro dar ir negailės kritikos. Aš esu tas, kuris, jei nori, tai ir daro. Man tikrai netrūksta užsispyrimo ir entuziazmo. Esu žodžio žmogus, jei ką pažadu, būtinai stengiuosi ištesėti. Jei matau, kad negalėsiu padaryti, tiesiog nežadu“, – apie save kalbėjo kandidatas į Seimo narius.
Jei kraštiečiai politikos naujokui leistų žengti kitą didesnį žingsnį į didžiąją politiką ir išreikštų pasitikėjimą, tai S. Sinickis sako, kad ieškotų galimybių, kaip gydyti skaudžiausias visuomenės žaizdas: „Tuščių pažadų nedalinsiu, bet labai stengčiausi ieškoti galimybių didinti senatvės pensijas bei kelti atlyginimus ne tik patyrusiems kvalifikuotiems specialistams, bet ir paprastiems darbuotojams. Visi turime turėti teisę gyventi orų gyvenimą, o ne pavydžiai dairytis į kaimynus. Guodžiamės, kad esame nykstanti ir emigruojanti tauta, tad ne kas kitas, o patys turime keisti tokią situaciją“, – ryžtingai nusiteikęs apie politiką svarstė S. Sinickis.
Anot jo, visi pradeda nuo nulio, viskam reikia patirties ir išmanymo, tačiau tik darydamas, gali kažką padaryti. „Manau, kad politikai vienoje vietoje neturėtų užsisėdėti, nes tai užkerta kelią permainoms, naujoms idėjoms. Kaip sakoma: nėra nepakeičiamų, yra tik nepakeisti. Laikas patiems kurti savo ir vaikų laimę“, – pasirinkimą sukti į didžiąją politiką komentavo S. Sinickis.

About The Author

Related Posts

2 komentarai

  1. jo

    nu va ir ten kai papuls pasakys as cia vienas negaliu nieko padaryt nes viska sprendzia partija nebent pasiulyt koki ystatima prastumt uz atitinkama suma sau ir partijai bet maladiec vis i kedainiecio kisiania lesos ateis jau arciau busim vilnieciu

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.