Praėjusį šeštadienį Panevėžio “Cido” arenoje visų rungtynių metu pirmavęs „Lietkabelis“ 85:69 (20:17, 23:11, 14:21, 28:20) susitvarkė su Kėdainių „Nevėžiu“, kuris sužaidė pirmąsias rungtynes be į Ispaniją išvykusio komandos lyderio Lauryno Beliausko.

Jo vietą užėmė Arminas Urbutis, kuris pelnė 16 taškų.
„Lietkabelio“ ekipa po pirmųjų 10-ies minučių turėjo trapų 3 taškų pranašumą (20:17), tačiau puikus antrasis ketvirtis panevėžiečiams leido į ilgąją pertrauką išeiti pirmaujant 43:28.

Antrąją rungtynių dalį kur kas geriau pradėjo kėdainiečiai, o po dviejų iš eilės Kristupo Žemaičio tritaškių ir Viny Okouo dviejų taškų „Nevėžio“ deficitas ištirpo iki keturių taškų (47:51).

Puolimą išjudinęs „Lietkabelis“ jau po pirmosios ketvirtojo kėlinio atakos susigrąžino dviženklį pranašumą – 59:49. „Lietkabelis“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 13:2 ir nutolo nuo varžovų – 70:51.

„Nevėžis“ dar sumažino atsilikimą iki 10 taškų (63:73), tačiau intrigos atkurti nesugebėjo.

„Nevėžio“ gretose pro šalį šaudė broliai Kalaitzakiai. Georgios iš žaidimo pataikė tik 3 metimus iš 11 bei surinko 10 taškų ir 1 naudingumo balą. Tuo tarpu Panagiotis pataikė 1 metimą iš 7, surinko 6 taškus ir 2 naudingumo balus, o jam būnant aikštėje Kėdainių ekipa pralaimėjo net 25 taškais.

„Pralaimėjimo priežastis yra labai aiški – disciplinos nebuvimas tiek gynyboje, tiek puolime. Varžovai atkovojo net 19 kamuolių puolime. Tai yra daugiau, negu mes gynyboje“, – nusivylimo po pralaimėjimo neslėpė Marius Kiltinavičius.

„Nevėžis“: Arminas Urbutis 16 tšk. (7/9 dvit.), Viny Okouo 11 tšk. (9 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Gilvydas Biruta 21 (9/9 dvit., 4 per. kam., 25 naud. bal.), Rihardas Kuksikas 16.

Po praėjusio savaitgalio turo turnyro lentelės dugnas nesujudėjo. Visi autsaideriai – „Nevėžis“, „Šiauliai“ ir „Pieno žvaigždės“ – patyrė pralaimėjimus, tebeturi po 6 pergales ir tebeužima tris vietas nuo galo.

Kitas rungtynes Kėdainių „Nevėžis“ žais namuose, Kėdainių arenoje, sekmadienį, vasario 9 d., su Kauno „Žalgiriu“. Komandų tarpusavio susitikimų santykis yra 0:2. Pirmąsias rungtynes „Nevėžis“ pralaimėjo rezultatu 57:83, antrąsias – 84:87.