Antradienio popietę Babėnuose įvyko dviejų transporto priemonių susidūrimas – į stovintį vilkiką įsirėžė lengvasis automobilis. Jo vairuotojui iš suknežintos transporto priemonės padėjo išlipti ugniagesiai gelbėtojai.

Žinia apie prie Babėnų karjero ties posūkiu į Pušyno g. įvykusią eismo nelaimę Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė apie 14 val. Į įvykio vietą nedelsiant išsiųstos policijos, ugniagesių ir medikų pajėgos. Atvykus specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, kad į kelkraštyje su avariniu ženklu stovintį vilkiką „Scania“ buvo atsitrenkęs lengvasis automobilis „Chevrolet Aveo“, pažymėtas skiriamuoju ženklu ,,Neįgalusis”.

„Smūgis, matyt, buvo stiprus. Automobilio priekis dešinėje pusėje tarsi prarėžtas iki pat durelių. Laimei, vairuotojas nebuvo prispaustas, jam iš automobilio padėjo išlipti ugniagesiai. Asmuo buvo sąmoningas, jis perduotas medikams“, – apie avariją pasakojo Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Andrius Eidimtas.

Ugniagesiai gelbėtojai atjungė „Chevrolet Aveo“ akumuliatorių ir, policijai leidus, su sava technika patraukė suknežintą transporto priemonę nuo važiuojamosios kelio dalies į kelkraštį, nuvalė duženas.

Eismo įvykio aplinkybes, kodėl lengvojo automobilio vairuotojas laiku nepastebėjo kelkraštyje stovėjusio vilkiko, aiškinasi policija. Pirminiais duomenimis, tiek 74-erių metų „Chevrolet Aveo“ vairuotojas, tiek 58-erių metų vilkiko „Scania“ vairuotojas buvo blaivūs.

Nuotr.: į vilkiką įsirėžęs lengvasis automobilis – stipriai suknežintas, jo vairuotojui išlipti padėjo ugniagesiai gelbėtojai. (Kėdainių PGT nuotrauka)

Panašios naujienos