Kėdainių rajone įvyko nelaimė, kurios metu susidūrė dvi transporto priemonės – miškavežis ir „Opel Zafira“. Nukentėjusi 16-metė išvežta į gydymo įstaigą.

Pranešimas apie šį eismo įvykį Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pirmadienio rytą, apie pusę aštuntos. Nelaimė įvyko kelio Kėdainiai–Lipliūnai–Krakės 3 km.

Ugniagesiams buvo pranešta, kad po eismo įvykio iš transporto priemonės bėga degalai. Buvo susidūrę lengvasis automobilis „Opel Zafira“, kurį vairavo 47-erių metų moteris, ir miškavežis „Scania 113M“. Sunkiasvorę transporto priemonę vairavo 53-ejų metų vyras, kuris, pirminiais duomenimis, ir sukėlė eismo įvykį.

Eismo nelaimės metu stipriai sulamdytas lengvojo automobilio priekis, laimei, prispaustų žmonių nebuvo, tačiau nukentėjo 16-metė ,,Opelio“ keleivė. Nepilnametė išvežta į gydymo įstaigą. Kiti automobilio keleiviai rimčiau nenukentėjo.

Gelbėtojai atjungė lengvojo automobilio akumuliatorių. Iš miškavežio 12 m² plote buvo išsilieję eksploatacinių skysčių, tad teko juos surinkti. Kelio danga sutvarkyta.

Eismo įvykio priežastys tiriamos. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

„Kėdainių mugės“, Kauno VPK ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.