Kėdainių rajone įvyko nelaimė, kurios metu susidūrė dvi transporto priemonės – miškavežis ir „Opel Zafira“. Nukentėjusi 16-metė išvežta į gydymo įstaigą.

Pranešimas apie šį eismo įvykį Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pirmadienio rytą, apie pusę aštuntos. Nelaimė įvyko kelio Kėdainiai–Lipliūnai–Krakės 3 km.

Ugniagesiams buvo pranešta, kad po eismo įvykio iš transporto priemonės bėga degalai. Buvo susidūrę lengvasis automobilis „Opel Zafira“, kurį vairavo 47-erių metų moteris, ir miškavežis „Scania 113M“. Sunkiasvorę transporto priemonę vairavo 53-ejų metų vyras, kuris, pirminiais duomenimis, ir sukėlė eismo įvykį.

Eismo nelaimės metu stipriai sulamdytas lengvojo automobilio priekis, laimei, prispaustų žmonių nebuvo, tačiau nukentėjo 16-metė ,,Opelio“ keleivė. Nepilnametė išvežta į gydymo įstaigą. Kiti automobilio keleiviai rimčiau nenukentėjo.

Gelbėtojai atjungė lengvojo automobilio akumuliatorių. Iš miškavežio 12 m² plote buvo išsilieję eksploatacinių skysčių, tad teko juos surinkti. Kelio danga sutvarkyta.

Eismo įvykio priežastys tiriamos. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

„Kėdainių mugės“, Kauno VPK ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos