Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybėms artėjant prie finišo, visos komandos siekia pagauti sėkmę, kad galutinėje rikiuotėje įsitvirtintų kuo aukštesnėje pozicijoje.

Nors lygiosios netenkino nei kėdainiečių, nei panevėžiečių, dvikova Kėdainiuose baigėsi taikiai - 1:1.

Nors lygiosios netenkino nei kėdainiečių, nei panevėžiečių, dvikova Kėdainiuose baigėsi taikiai – 1:1.

Kėdainių „Nevėžis“ savo stadione žaidė bene svarbiausias šio sezono rungtynes. Nukeltose LFF Pirmos lygos XXVIII turo rungtynėse kėdainiečiai kovėsi su FK „Panevėžiu“.

Taip jau susiklostė, kad šios nukeltos rungtynės tapo pagrindinės abiems komandoms kovoje dėl Pirmos lygos bronzos medalių. Nors galutinė komandų rikiuotė paaiškės ateinantį sekmadienį, akivaizdu, kad pergalę šiame susitikime pasiekusi komanda būtų tapusi realiausia pretendente į bronzą. Rungtynių intrigą didino dar vienas faktorius – lygiosios netenkino nei „Nevėžio“, nei „Panevėžio“, mat tada „Vilniaus Vytis“ būtų sulaukęs savotiškos dovanėlės, kuria beliktų pasinaudoti paskutiniame ture ir laimėjus paskutines rungtynes vilniečiai užimtų trečiąją vietą.

Ši svarbi dvikova, kaip ir pirmojo rato susitikimas, baigėsi lygiosiomis 1:1 (pirmame rate rezultatas buvo 2:2). „Nevėžiui“ įvartį antrojo kėlinio pradžioje pelnė Evaldas Kugys. Tad nenuostabu, kad abi vienuolikės aikštę, nuaidėjus finaliniam teisėjų švilpukui, paliko labai liūdnais veidais.

Po rungtynių Kėdainių ekipos treneris Vitalijus Stankevičius sakė, jog jo auklėtiniai padarė viską, ką galėjo: „Vyrai labai norėjo pergalės, tačiau varžovas neleido ja pasidžiaugti. Manau, kad mūsų jauna komanda ir taip gerai pasirodė šiame sezone. Dabar turime tik teorinius šansus pakilti į trečiąją vietą. Žinoma, kad bandysime juos išnaudoti.“

Paskutinis sezono susitikimas „Nevėžio“ futbolininkų laukia Kaune dvikovoje su „Hegelmann Litauen“ vienuolike.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.