Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ legionierius Tahjon.Starksas lemiamu momentu skaudžiai sklydo ir tai šįvakar sutrukdė „Nevėžiui-Optibet“ (3/10) iškovoti dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ 20212022 m. čempionate  prieš Panevėžio „Lietkabelį“ (9/5).

Kristupo Žemaičio metimas lėmė, kad Kėdainiuose „Lietkabelis“ laimėjo 78:77 (22:22, 19:23, 20:23, 17:9).

Rungtynių pradžioje atrodė, kad tai bus visiškai lygių oponentų akistata, nes ekipos žengė koja kojon. Karolio Giedraičio tritaškis leido „Lietkabeliui“ bent kiek labiau atsiplėšti (31:25), tačiau tuo pačiu ginklu prabilo ir šeimininkai, vėl kvėpavę į nugaras – 33:34. Rihardas Kuksikas galiausiai lygino rezultatą (36:36), kuomet antrajame kėlinyje liko 3 minutės, o į ilgąją pertrauką „Nevėžis-Optibet“ iškeliavo pirmaudamas 45:41.

Komandos keitėsi tolimais šūviais, o rezultatas kurį laiką tik minimaliai svyravo į abi puses. Vis tik atkarpa 8:0 leido Kėdainių ekipai atitrūkti ir įgauti 9 taškų persvarą – 64:55. Galiausiai skirtumas tapo dviženklis (71:61), tačiau tada „Lietkabelis“ be atsako pelnė jau 13 taškų, taip persverdamas rezultatą – 74:71.

Marius Valinskas tritaškiu nutraukė svečių spurtą (74:74), o kuomet T.J.Starksas pridėjo baudos metimą, kelios „Lietkabelio“ atakos buvo bevaisės.

Liko 14 sekundžių, kurias kėdainiškiams tereikėjo išlaukti, tačiau T.J.Starksas sugebėjo suklysti, tad lengvus taškus pelnė Kristupas Žemaitis – 78:77. M.Valinskas galėjo pataikyti pergalingą metimą, tačiau jis su sirena tikslo nesiekė.

„Nevėžis-Optibet“: Rihardas Kuksikas 24 (5/6 trit.), Marius Valinskas 15 (7 rez. perd.), Amaras Sylla 10, Svenas Smajlagičius ir T.J.Starksas – po 9.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius 21 (7 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 17 (9 atk. kam.), Gediminas Orelikas 10 (7 atk. kam.), Dovydas Giedraitis ir Kristupas Žemaitis – po 8.

Kitas „Betsafe-LKL“ čempionato antrojo rato rungtynes Nevėžis-Optibet“ žais sekmadienį, sausio 2 d., Kėdainių arenoje su Kauno „Žalgiriu”. Rungtynių pradžia 17 val. Tiesioginė transliacija – per BTV.