Jau kuris laikas Kėdainių autobusų stoties pirmajame aukšte veikia kirpykla. Joje laukiami pasigražinti ne tik nuolat skubantys miestelėnai, bet ir į įvairius rajono kampelius važiuojantys kraštiečiai.

Jurgita Žydelytė jau kuris laikas stilingai kerpa vaikus, vaikinus ir vyrus.

Jurgita Žydelytė jau kuris laikas stilingai kerpa vaikus, vaikinus ir vyrus.

„Ne paslaptis, kad po sutvarkytų įvairių reikalų autobusų kartais tenka palaukti ir valandą, ir dvi. Tą laiką mes siūlome išnaudoti grožio procedūroms – patikėti kirpėjoms plaukų dažymą ar kirpimą bei pasinaudoti patyrusios kosmetologės paslaugomis“, – sakė patyrusi kirpėja Jurgita Žydelytė.
Moteris pastebėjo, kad jų kirpykla yra draugiška neįgaliesiems, nes dėl patogaus įvažiavimo plaukų kirptis gana dažnai sulaukia ir klientų vežimėliuose.

Kiekvieną vyriškį išleidžia stilingą
Jurgita Žydelytė jau kuris laikas stilingai kerpa vaikus, vaikinus ir vyrus. Patyrusi kirpėja gali išpildyti pačius kaprizingiausius pageidavimus. Ji garsėja kaip patikima itin madingų išskutinėjimų meistrė. J. Žydelytė neatsisako šukuosenų pagyvinti ir dažymu. Kirpėja dirba su itališka „Emme Diciotto“ kosmetika bei dažais. „Visada savo klientams rekomenduoju pabandyti patikrintas, patikimas plaukų priežiūros priemones. Labai smagu, kad atsiranda norinčiųjų sužinoti, kaip paskatinti plaukų augimą, ką duoda galvos masažas. Džiugu matyti klientus, su šypsena išeinančius iš salono ir nuolat sugrįžtančius bei prašančius vėl sutvarkyti plaukus gražiai, patogiai ir stilingai“, – sakė J. Žydelytė.

Moterų kirpėja Sigita Kubilienė su dideliu atsidavimu ir entuziazmu gražina kėdainietes.

Moterų kirpėja Sigita Kubilienė su dideliu atsidavimu ir entuziazmu gražina kėdainietes.

Moterims padeda susigrąžinti spindinčius plaukus
Moterų kirpėja Sigita Kubilienė su dideliu atsidavimu ir entuziazmu gražina kėdainietes. Sukauptas žinias nuolat atnaujinanti kirpėja kasdien triūsia kirpdama, šukuodama ir dažydama kraštiečių plaukus. Sigita neatsisako ir cheminiu būdu sugarbanoti plaukus bei specializuojasi meniniuose kasų pynimuose. „Dirbu su kokybiškomis „Baxter“ ir „Emme Diciotto“ priemonėmis. Stengiuosi aplankyti kuo daugiau seminarų, kad parsivežčiau naujų žinių ir galėčiau jas pritaikyti puošdama kėdainietes. Man labai malonu, kad po kelių apsilankymų mūsų salone į patarimus įsiklausiusios klientės gali pasigirti sutvirtėjusiais, sveikesniais ir žvilgančiais plaukais“, – sakė S. Kubilienė.

Kosmetologė Jurgita Žemaitienė negaili patarimų moterims, kaip išlaikyti gražią veido odą ir atrodyti žavingai.

Kosmetologė Jurgita Žemaitienė negaili patarimų moterims, kaip išlaikyti gražią veido odą ir atrodyti žavingai.

Iš kosmetologės kabineto – jaunesnės ir žvalesnės
Salono kosmetologė Jurgita Žemaitienė kviečia kraštietes pasinaudoti puikiu pasiūlymu – veiksmingu rankomis atliekamu „Bioline Bodysensation“ anticeliulitiniu masažu šlaunims, pilvui ir sėdmenims. Procedūra trunka 45 minutes ir kainuoja 29 eurus. Įsigijus tris procedūras, ketvirtoji tiesiog padovanojama. „Moterys dažniausiai atbėga paryškinti akių – prašo pagražinti antakius. Vienoms pakanka juos pakoreguoti, kitoms reikia juos padažyti. Dažau kokybiškais austriškais dažais, kurie negraužia ir nealergizuoja akių. Atsakingai ir gerais dažais nudažytos blakstienos bei antakiai spalvas išlaiko iki aštuonių savaičių“, – sakė J. Žemaitienė. Kosmetologė kruopščiai atlieka ir viso kūno depiliaciją su „Depiflax“ vaškais. Patyrusi specialistė negaili patarimų parinkdama tinkamas kiekvieno veido odai priemones ir procedūras. J. Žemaitienė dirba su profesionalų itin vertinamais „Selver thermal“, „Anna Lotan“, „Fusion Mesotherapy“, „Oxyenergy“, „Kleraderma“, „Maystar“ kremais, kaukėmis, serumais. „Laiku odai suteikus greitąją pagalbą ir tinkamai ją prižiūrint, galima atrodyti žavingai ir bent penkeriais metais jaunesnėms. Tereikia trupučio dėmesio sau“, – sakė patyrusi kosmetologė.
Kirpykla su kosmetologijos kabinetu autobusų stoties pirmajame aukšte dirba klientams patogiu laiku: nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9 iki 18 valandos, o šeštadieniais nuo 8 iki 15 valandos.

Depiliacija cukrum

Panašios naujienos