Jau kuris laikas Kėdainių autobusų stoties pirmajame aukšte veikia kirpykla. Joje laukiami pasigražinti ne tik nuolat skubantys miestelėnai, bet ir į įvairius rajono kampelius važiuojantys kraštiečiai.

Jurgita Žydelytė jau kuris laikas stilingai kerpa vaikus, vaikinus ir vyrus.

Jurgita Žydelytė jau kuris laikas stilingai kerpa vaikus, vaikinus ir vyrus.

„Ne paslaptis, kad po sutvarkytų įvairių reikalų autobusų kartais tenka palaukti ir valandą, ir dvi. Tą laiką mes siūlome išnaudoti grožio procedūroms – patikėti kirpėjoms plaukų dažymą ar kirpimą bei pasinaudoti patyrusios kosmetologės paslaugomis“, – sakė patyrusi kirpėja Jurgita Žydelytė.
Moteris pastebėjo, kad jų kirpykla yra draugiška neįgaliesiems, nes dėl patogaus įvažiavimo plaukų kirptis gana dažnai sulaukia ir klientų vežimėliuose.

Kiekvieną vyriškį išleidžia stilingą
Jurgita Žydelytė jau kuris laikas stilingai kerpa vaikus, vaikinus ir vyrus. Patyrusi kirpėja gali išpildyti pačius kaprizingiausius pageidavimus. Ji garsėja kaip patikima itin madingų išskutinėjimų meistrė. J. Žydelytė neatsisako šukuosenų pagyvinti ir dažymu. Kirpėja dirba su itališka „Emme Diciotto“ kosmetika bei dažais. „Visada savo klientams rekomenduoju pabandyti patikrintas, patikimas plaukų priežiūros priemones. Labai smagu, kad atsiranda norinčiųjų sužinoti, kaip paskatinti plaukų augimą, ką duoda galvos masažas. Džiugu matyti klientus, su šypsena išeinančius iš salono ir nuolat sugrįžtančius bei prašančius vėl sutvarkyti plaukus gražiai, patogiai ir stilingai“, – sakė J. Žydelytė.

Moterų kirpėja Sigita Kubilienė su dideliu atsidavimu ir entuziazmu gražina kėdainietes.

Moterų kirpėja Sigita Kubilienė su dideliu atsidavimu ir entuziazmu gražina kėdainietes.

Moterims padeda susigrąžinti spindinčius plaukus
Moterų kirpėja Sigita Kubilienė su dideliu atsidavimu ir entuziazmu gražina kėdainietes. Sukauptas žinias nuolat atnaujinanti kirpėja kasdien triūsia kirpdama, šukuodama ir dažydama kraštiečių plaukus. Sigita neatsisako ir cheminiu būdu sugarbanoti plaukus bei specializuojasi meniniuose kasų pynimuose. „Dirbu su kokybiškomis „Baxter“ ir „Emme Diciotto“ priemonėmis. Stengiuosi aplankyti kuo daugiau seminarų, kad parsivežčiau naujų žinių ir galėčiau jas pritaikyti puošdama kėdainietes. Man labai malonu, kad po kelių apsilankymų mūsų salone į patarimus įsiklausiusios klientės gali pasigirti sutvirtėjusiais, sveikesniais ir žvilgančiais plaukais“, – sakė S. Kubilienė.

Kosmetologė Jurgita Žemaitienė negaili patarimų moterims, kaip išlaikyti gražią veido odą ir atrodyti žavingai.

Kosmetologė Jurgita Žemaitienė negaili patarimų moterims, kaip išlaikyti gražią veido odą ir atrodyti žavingai.

Iš kosmetologės kabineto – jaunesnės ir žvalesnės
Salono kosmetologė Jurgita Žemaitienė kviečia kraštietes pasinaudoti puikiu pasiūlymu – veiksmingu rankomis atliekamu „Bioline Bodysensation“ anticeliulitiniu masažu šlaunims, pilvui ir sėdmenims. Procedūra trunka 45 minutes ir kainuoja 29 eurus. Įsigijus tris procedūras, ketvirtoji tiesiog padovanojama. „Moterys dažniausiai atbėga paryškinti akių – prašo pagražinti antakius. Vienoms pakanka juos pakoreguoti, kitoms reikia juos padažyti. Dažau kokybiškais austriškais dažais, kurie negraužia ir nealergizuoja akių. Atsakingai ir gerais dažais nudažytos blakstienos bei antakiai spalvas išlaiko iki aštuonių savaičių“, – sakė J. Žemaitienė. Kosmetologė kruopščiai atlieka ir viso kūno depiliaciją su „Depiflax“ vaškais. Patyrusi specialistė negaili patarimų parinkdama tinkamas kiekvieno veido odai priemones ir procedūras. J. Žemaitienė dirba su profesionalų itin vertinamais „Selver thermal“, „Anna Lotan“, „Fusion Mesotherapy“, „Oxyenergy“, „Kleraderma“, „Maystar“ kremais, kaukėmis, serumais. „Laiku odai suteikus greitąją pagalbą ir tinkamai ją prižiūrint, galima atrodyti žavingai ir bent penkeriais metais jaunesnėms. Tereikia trupučio dėmesio sau“, – sakė patyrusi kosmetologė.
Kirpykla su kosmetologijos kabinetu autobusų stoties pirmajame aukšte dirba klientams patogiu laiku: nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9 iki 18 valandos, o šeštadieniais nuo 8 iki 15 valandos.

Depiliacija cukrum

About The Author

Related Posts

18 komentarų

 1. Nesvarbu

  Nu jau pas tokia kosmetologe, tai nė suristos nenuneštu, ką ji moka, net antakių vienodai išpešiot nesugeba. Patyrus, nejuokinkit žmonių! Ptyrusiems reklamos nereik, pas juos ir taip eilės, menesį į priekį.

  Atsakyti
 2. Sutinku

  Jo, jei parasytu, kad Jurgita, runkelius gerai ravi, tai sutikciau, bet iš jos kosmetologė, tai padėk dieve

  Atsakyti
 3. XXXXX

  Kosmetologė Jurgita Žemaitienė negaili patarimų moterims, kaip išlaikyti gražią veido odą ir atrodyti žavingai. O jau pati kokia zavinga,ka ji gali patart,nejuokinkit. Patyrusi specialistė negaili patarimų parinkdama tinkamas kiekvieno veido odai priemones…… kazkoks apsurdas,ka ji baigus,ar ji turi medicinini issilavinima,kad patarimus galetu duoti. Preies publikuodami straipsni( koks cia straipsnis,nupirkta reklama),pasidomekit specelistu issilavinimu.

  Atsakyti
 4. As

  Kosmetologė Jurgita Žemaitienė negaili patarimų moterims, kaip išlaikyti gražią veido odą ir atrodyti žavingai. Patyrusi specialistė negaili patarimų parinkdama tinkamas kiekvieno veido odai priemones ir procedūras. Didesnio absurdo neteko skaityti,kokius patarimus ji gali dalinti,ka ji baigus,ar turi medicinini issilavinima ? Pries publikuodami straipsni (koks cia straipsnis,nupirkta reklama ir tiek ), bent pasidomekite tu patyrusiu specelistu kompetencija.

  Atsakyti
 5. kliente

  „Negaili patarimu,kaip islaikyti grazia veido oda“-ar jus matet JOS PACIOS oda is arti?Cia taip kad,kaipo eiti pas dietologa,kuris sveria 150 kg… Net nejuokinga.

  Atsakyti
 6. Uojezau

  Kokia is jos kosmetologe?Greiciau jau mesininke. Nemoki dirbt,tai ir nedirbk,kam tas vargses moteriskes darkai.Cia ne speceliste,o pasityciojimas is zmoniu.

  Atsakyti
 7. aha

  kaip skaudu mielos moterys jai galima taip pavadinti jus .kiek pykcio pas jus .ir kur tiek jo pries graziausias metu sventes .jai jus neigalit uzeit i tokio pobudzio kabinetus tai nebutina drapstytis purvais .arba neitelpat i kede kosmetologo nes sveriat 120 ….tai jau jusu problema .bet manau jog JURGITA tikrai yra ne viena isgelbejus kaip is po kepintu svogunu proceduros veidui su savo ziniomis ir patirtimi.

  Atsakyti
 8. aha

  turbut netilpai i kede klijente ir sveri 120 kg kad skundies .nu ziauru.moterys kodel jus tokios pyktos .o gal cia konkurentu darbas ?????. drapstytis purvais !!!! kurie negali sau reklamai leisti….as geriau jau eisiu pas Jurgita nei desiu ant veido kepintu svogunu kaukes kaip rekomenduoja kitos labai gerai zinomos specialistes .ir manau tik Jurgitos deka turiu grazia ir skaiscia veido oda .

  Atsakyti
 9. Nepavydekit merginoms sekmes ir žinių. Taip negražiai ir piktai turbūt konkurentės rašo, kurios pavydi ir neturi klientų. Jurgita tikrai nuostabi kosmetologė ir sėkmės jai !

  Atsakyti
 10. Erika

  Aš taip pat pažįstu Jurgitą ir negaliu nei vieno blogo žodžio pasakyti.O dėl tų rašliavų (kitaip jų nepavadinsi),tiesiog pasireiškia tikras lietuviškas charakteris.O šiaip tai-auksinė išmintis-„Šuo loja,o karavanas eina…“ Nekreipkite dėmesio,dirbkite ir toliau sau sėkmingai!

  Atsakyti
 11. Objektyvi

  Keistas poziuris tu,kurie mano,kad diplomas yra esmiu esme,svarbu myleti savo darba,dometis,siekti,to galima siais laikais ir be aukstuju diplomu. Praktika ir patirtis svarbiausia. Kiekvienas atsirenka savo kosmetologa,kirpeja,seimos daktara,odontologa ar kita specialista. Visiem neitiksi. Svarbu nepilt ant kito purvo,neliet pykcio. Tiek kurie tokias nesamones raso,tegul atsisuka ir pasiziuri i save. Bjauru net skaityti….

  Atsakyti
 12. Na taip

  Kosmetologija-dalykas rimtas ir tam, kad dirbti tokį darbą, reikia tureti ir atitinkamą išilavinimą. O kokį išsilavinimą turi Jurgita ? Jei jau tokia gera meistrė, tai kodėl tos ale ,, klijentės,, kurioms ji tokia gera meistrė , raso anonimiškai ? Konkurenciu rašliavos, net juokas neima, kam ji gali būt konkurentė, juk ji paprasciausia terliūzė, taip taip, sakau nes gerai žinau, teko antakius pas ja dažytis, tai apsaugok viešpatie, daugiau to pakartoti nenorėciau. Kažkada ir nagus priauginėjo, o cia tai buvo visiškas košmaras. Tai ir galvoju, kokia jau ten iš jos kosmetologė, juk ne veltui sako – devyni amatai, dešimtas badas. Taip, kad mielos moterys, prieš patikėdamos savo veidą, tokioms ,,patyrusioms,,specialistėms, pasidomėkite jų kompetencija.

  Atsakyti
 13. kur gi

  tai jau issiliejai savo nepasitenkinima kiek dar ……galima apie ta pati …jai taip blogai as neinu bet po kekvienu postu neatrasineju ir neseku kas ka parase .idomu koks isilavinimas pas pacia kad taip nerimsti

  Atsakyti
 14. orinta

  nu jo matosi is kart kad purvais drapstosi konkurentai .nes nieks kitas neuzkliuvo tik kosmetologe .Man tai ta Jurgita visai patinka pataria kokia kosmetika naudoti ir veido valymus darausi tik pas ja ,nezinau kodel jus tokios pyktos .nors man atrodo jog vienas ir tas pats asmuo rasyneja purva .sedi turbut ir neturi ka veikti

  Atsakyti
 15. Aha

  Ach, kaip supuolė pavyduolės kritikuoti. Taip ir matosi, kad puola tik tos, kurios stokoja klientų.GĖDA,mielosios, GĖDA pavydėti!

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.