Tai ypač aktualu jaunoms šeimoms, auginančioms mažus vaikus.

Kas yra lango tarpinės? Koks jų vaidmuo lango konstrukcijoje?

Lango tarpinės arba tarpikliai –tai sandarinimo juostos, nuo kurių priklauso lango sandarumas, garso bei šilumos izoliacija. Iš vidaus jos sulaiko šiltą patalpos orą, kad šis neišeitų į lauką, o iš lauko pusės neleidžia patekti į patalpą drėgmei.

Pagrindinis tarpinių vertinimo kriterijus yra medžiaga, iš kurios jos pagamintos. Šiuo metu rinkoje galima rasti poroloninių, poliuretaninių bei guminių sandarinimo tarpinių.

Kodėl reikia keisti gumines lango tarpines?

Guminių tarpinių minusai: trumpas eksploatacijos laikas, būtina nuolatinė priežiūra bent du kartus per metus, nuolatinis lango varčios ekscentrikų reguliavimas, perstatant į vasaros ir žiemos režimus. Neprižiūrimos guminės tarpinės pradeda traukti drėgmę, praleidžia šaltį, triukšmą, dulkes. Nors iš pirmo žvilgsnio guminė tarpinė atrodo gera, tačiau ji savo funkcijų nebeatlieka. Gamintojas, norėdamas sutaupyti savo gamybos kaštus, sudeda gumines tarpines, nes jos žymiai pigesnės.

Gumines tarpines pasikeiskime vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis

Q-LON tarpinių aukštis 11 mm, plotis 9,5 mm. Jos puikiai tinka beveik visiems plastikiniams langams. Tarpinėms suteikiama 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraranda daugiau nei 20 metų. Šioms tarpinėms nereikia jokios papildomos priežiūros per visą eksploatacijos laikotarpį. Tarpinės atsparios ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš poliuretano putų ir apgaubtos karbonu – tai užtikrina ilgaamžiškumą. Nebereikalingas ekscentrikų perstatymas į žiemos ir vasaros režimus.

Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos naudojant unikalų medžiagų derinį, gaminant naudojamos poliuretano putos, kurios sudaro profilio šerdį. Jos taip pat turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į savo pradinę formą net ir esant žemai lauko temperatūrai. Jų neveikia temperatūros svyravimai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas. Laikui bėgant Q-LON tarpinės puikių savybių nepraranda, net ir po 500 000 langų ar durų atidarymo ir uždarymo ciklų jos dirba taip, kaip dirbusios. Pasikeitę langų ir durų tarpines, pakelsite kambario temperatūrą, nebejausite šiurenančio vėjo, nebegirdėsite iš gatvės sklindančio triukšmo. Nepamirškite, kad pakeitus tarpines būtina iš naujo sureguliuoti langą, išvalyti ir sutepti furnitūrą. Susitvarkę langus nepamirškite ir AIR-BOX vožtuvų.

Oro vožtuvai jus apsaugos nuo triukšmo, dulkių, bakterijų, sklandančių ore, ir skersvėjų. Taip pat padės apsaugoti langus nuo rasojimo ir pelėsio. Patalpose visada bus šviežias oras be dulkių, negirdėsite triukšmo ir nejausite skersvėjų.

Ypač rekomenduojama jaunoms šeimoms, auginančioms mažus vaikus, kad išvengtumėte ligų, skersvėjų, kambario temperatūrų kaitos bei per didelės drėgmės patalpoje. Susitvarkius tinkamai langus, jūsų atžalos bus apsaugotos nuo infekcinių ligų, plintančių per orą.

www.remvalus.lt

Daugiau informacijos Tel. 8 604 24268, 8 606 93 229

Užs. Nr. 188