Prieš 50 metų aukso žiedus sumainę Elvyra Kaupaitė ir Adomas Činikas bičiulių lydimi vėl pakartojo meilės priesaiką.

Auksinių vestuvių švente kartu su Elvyra ir Adomu Činikais džiaugėsi jų artimieji.

Auksinių vestuvių švente kartu su Elvyra ir Adomu Činikais džiaugėsi jų artimieji.

Auksines vestuves šventę kraštiečiai neslėpė, kad laimingos šeimos pagrindas – kantrybė, tolerancija ir pagarba. „Reikia kuo mažiau rodyti ambicijų ir kuo daugiau remtis vienas kitu bei padėti šalia esančiam žmogui. Ne kartą įsitikinome, kad duobes, kai jos pasitaiko gyvenimo kelyje, reikia užlyginti, o ne gilinti“, – darnaus gyvenimo paslaptį atskleidė auksinių vestuvių kaltininkai.

Gyvenimas šeimoje – didelė kūryba

Pasak Elvyros Činikienės, kiekvienas savitai supranta žodžius laimė ir laimingas. Jų šeimoje laimė – buvimas su artimais žmonėmis, bendravimas. „Aš juokauju, kad šeima būna tvirta tada, kai vyras negirdi, ką kalba žmona, o žmona nemato, ką daro vyras. Labai svarbu, kad sutuoktiniai būtų draugai. Niekas nenuginčys, jog gyventi šeimoje – didelė kūryba. O kuria kiekvienas savaip. Mes rėmėmės vienas kitu, gerbėme vienas kitą, tad ir sulaukėme auksinių vestuvių“, – sakė E. Činikienė. Moteris pridūrė, jog tikisi dar kartą su vyru aplankyti Kėdainių rotušę ir čia po dešimt metų paminėti deimantines vestuves: „Tikimės, kad dešimt metų netruks prabėgti.“

Virginija su Vladu juokiasi, kad ir jų šeimai užprogramuotas ilgaamžiškumas, nes abiejų tėvai jau sulaukė auksinių vestuvių.

Virginija su Vladu juokiasi, kad ir jų šeimai užprogramuotas ilgaamžiškumas, nes abiejų tėvai jau sulaukė auksinių vestuvių.

Činikai užaugino dukrą Virginiją, kuri santuokoje su vyru Vladu gyvena jau 23 metus. „Matyt, mūsų šeimai taip pat lemta. Šiandien švenčiame mano tėvelių auksines vestuves, o vyro tėvai auksines vestuves šventė prieš šešerius metus. Turime gražius pavyzdžius, kaip branginti ir puoselėti šeimą“, – sakė auksinių vestuvių jubiliatų dukra.

Šeimos generolas – mama

Virginija prasitarė, kad jos tėvų šeimoje mama yra generolas: „Mama nuo jaunystės buvo labai veikli ir aktyvi, tokia išliko ir sulaukusi septyniasdešimties metų. Dar ir dabar mamai reikia susitikimų, pramogų, todėl ji aktyviai dalyvauja pagyvenusių žmonių klubo „Rudenėlis“ veikloje. Nors tėveliai jau ir garbaus amžiaus, tačiau jie namuose neužsisėdi – visi jų savaitgaliai yra kelyje. Ateina šeštadienis ir sėda į mašiną. Važiuoja pagal nuotaiką – tai į vieną Lietuvos pusę, tai į kitą. Jie išmaišė visą šalį, aplankė daugybę dvarų, žymių vietų.“

Auksinius jubiliatus sveikino ir pirmosiose jų vestuvėse dalyvavę bičiuliai.

Auksinius jubiliatus sveikino ir pirmosiose jų vestuvėse dalyvavę bičiuliai.

Pasak Činikų dukros, tėvai jai visada buvo teisingi, nors ir griežti. „Kadangi tėveliai gyvena Aristavoje, o tai nėra tolimas atstumas, tai mes susitinkame gana dažnai. Be to, per dieną po keletą kartų susiskambiname, pakalbame, kokius darbus pavyko nuveikti, kaip diena prabėgo. Mums labai rūpi neatitrūkti vieniems nuo kitų. Labai džiaugiuosi, kad jie yra sveiki ir sulaukė tokios gražios šventės. Prisidedu prie visų sveikinimų, o labiausiai jiems linkiu sveikatos ir neprarasti noro taip pat mėgautis gyvenimu, ką jie darė iki šiol“, – auksinėmis tėvų vestuvėmis džiaugėsi Virginija.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. vestuviniai žiedai

    Tai jau tikrai. juk kai mainėt žiedus sakėt „ir džiaugsme, ir varge“, todėl reikia žinoti, kad bus visko, svarbiausia suprasti, išklausyti, paleisti blogus įsitikinimus, palaikyti.. žengti koja kojon vardan gražių santykių.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.