Saulėtą balandžio 30 dieną, šeštadienį, Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centro sporto aikštynas dūzgė kaip bičių avilys. Jame varžėsi 12 kėdainiškių gatvės krepšinio komandų. 

Krepšinio turnyro nugalėtojai su organizatoriais (O. Peleckio nuotr.).

Krepšinio turnyro nugalėtojai su organizatoriais (O. Peleckio nuotr.).

„Western Union Foundation Lithuania“ ir Lietuvos krepšinio lygos LKL organizuojamame jaunimo „WU 3×3“ krepšinio turnyre nugalėtojų laurais dalijosi trys komandos. 13–15m. vaikinų grupėje aukso medaliais pasipuošė komanda „Sajanai“, 19–21 m. grupėje triumfavo „Pažengę“, o merginų grupės nugalėtojomis tapo komanda „Versace“.
„Mūsų fondo ir LKL organizuotas turnyras išties sutraukė gausų būrį sportininkų ir juos palaikančių šeimų. Džiugu, kad galime prisidėti prie jaunosios kartos sportinio aktyvumo skatinimo. Mes tikime, kad aktyvus ir prasmingas laisvalaikis kuria tvarius bendruomenių ir kartų santykius, taip pat prisideda prie jaunosios kartos tobulėjimo ir kasdienės gerovės skatinimo“, – teigė „Western Union Foundation Lithuania“ prezidentas Sergej Sidorov.
Turnyre jėgas išbandė jaunieji Kėdainių krepšinio entuziastai, kurie varžėsi trijose amžiaus grupėse: 13–15 metų, 16–18 metų ir 19–21 metų. Turnyras organizuotas kaip dalis LKL „Kilnios širdies“ projekto, kuriuo siekiama skatinti jaunimo sportinį aktyvumą ir asmeninį tobulėjimą.
„Džiaugiamės, kad pavyko surinkti net 24 komandas, o keturios iš jų buvo merginų. Norisi padėti Kėdainių „Nevėžio“ klubui, nepalikti jų nuošalyje, todėl LKL kartu su „Western Union“ organizuoja tokius socialinius projektus visoje Lietuvoje. Norime didelį dėmesį skirti socialinei atsakomybei, įtraukti vaikus į teisingą laisvalaikio praleidimo formą ir, žinoma, populiarinti krepšinį“, – sakė LKL projektų vadovas Edgaras Stankevičius. Jis taip pat pasidžiaugė, kad LKL kartu su „Western Union“ organizuoja ir daugiau geros valios socialinių projektų. „Norime pasidžiaugti, kad iš 24 dalyvavusių komandų keturios yra merginų“, – sakė jis.
„WU 3×3“ krepšinio turnyrai vyko trijuose Lietuvos miestuose: Kėdainiuose, Utenoje ir Šiauliuose. Dalyviai galėjo džiaugtis ne tik puikia nuotaika, bet vertingais, rėmėjų įsteigtais prizais: firminiais krepšinio bateliais, bilietais į finalines „Tete-a-Tete Casino-LKL“ rungtynes, LKL lipdukų albumais ir originalia lygos atributika.
„Žinome, kad kėdainiečiai myli krepšinį, myli savo miesto komandą „Nevėžis“, todėl ir atvykome čia. Labai greitai surinkome net 24 krepšinio komandas, todėl galiu drąsiai teigti, kad krepšinis Kėdainiuose išties mėgstama sporto šaka“, – sakė E. Stankevičius.

Panašios naujienos