Vakar labūnaviečius sukrėtė žinia, kad jų kaime ant šaligatvio rastas miręs asmuo. Policijos duomenimis, vyrui buvo 80 metų.

Apie šalia kelio gulintį žmogų policijai pranešta ketvirtadienio vakarą, apie 17 val. 55 min. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Pareigūnai aiškinasi, kas nutiko garbaus amžiaus vyrui.

PAPILDYTA

Kaip pasakojo Labūnavos pagrindinės mokyklos direktorė Rita Karnilavičienė, nelaimė nutiko pagrindinėje kaimo gatvėje – Barupės, šalia mokyklos teritorijos.

„Nors aš pati iš mokyklos išėjau apie pusę šešių, bet ėjau kita puse ir įvykio nemačiau. Kiek iš darbuotojų girdėjau, tas žmogus – ne labūnavietis. Jis, esą, svečiavosi pas gimines, o beeinant į autobusų stotelę ar koks infarktas jį ištiko ar ką, ir vyras nukrito ant šaligatvio. Kadangi tai yra pagrindinė gatvė, kažkas pamatė ir iškvietė pagalbą. Sako, kad dar bandė gaivinti, bet nepavyko. Štai, kokia bėda“, – kalbėjo mokyklos vadovė.

Vyras buvo gaivinamas

Kaip informavo Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė, dėl šios nelaimės skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 buvo gauti du skambučiai.

Pirmo pranešimo sulaukta 17.54 val. Paskambinusi moteris pranešė radusi ant žemės gulintį vyrą, kuris nereaguoja į aplinką. Ji buvo sujungta su greitosios medicinos pagalbos tarnybos dispečere, kuri instruktavo kaip atlikti pradinį gaivinimą (krūtinės ląstos paspaudimus). Viena iš gatvėje buvusių moterų buvo medikė, dirbanti reanimacijoje, todėl ji tuoj pat ėmėsi gaivinimo veiksmų. Nors ir nebuvo daug vilčių, žmogus gaivintas iki pat greitosios medicinos pagalbos brigados atvykimo.

18.17 val. gautas skambutis iš Greitosios medicinos pagalbos tarnybos. Pranešta, kad reikia policijos, nes nėra aiškios įvykio aplinkybės (ar žmogus pats griuvo, ar buvo partrenktas automobilio), todėl į įvykio vietą išsiųsti ir policijos pareigūnai“, – pranešė BPC atstovė spaudai.

Kauno apskr. VPK Komunikacijos poskyrio atstovai informavo, kad miręs vyras (gim. 1943 m.) buvo Kėdainių miesto gyventojas. Ant jo kūno pastebėti sužalojimai, todėl buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kėdainių mugės“, BPC ir policijos deprtamento inf.

Asociatyvi nuotr.