Penktadienio vakarą ugniagesiai skubėjo į Labūnavą, kur užsidegė garažas. Slopinti liepsnas padėjo ir savanoriai ugniagesiai iš Kauno rajono.

Apie Pelėdnagių seniūnijoje, Labūnavos kaime, Kruopių g. įvykusią nelaimę Bendruoju pagalbos centro telefonu 112 pranešta prieš aštuntą valandą vakaro. Skambinęs asmuo informavo, kad šalia degančio garažo yra kitų automobilių, tad į gaisravietę suskubo ne vienas ugniagesių ekipažas.

„Atvykus ugniagesiams, pastatas degė atvira liepsna. Garažas 10×7 m dydžio, karkasinis, apdaila skardinė, stogas dengtas skarda. Gaisro gesinime dalyvavo ir Babtų bei Vandžiogalos savanoriai ugniagesiai.

Nepaisant dedamų pastangų, nuostolių neišvengta. Nudegė pastato konstrukcijos, išdegė sienos. Sulieta sienų viduje buvusi apšiltinimo medžiaga. Sudegė viduje buvęs kompresorius, kiti daiktai. Išgelbėtas už 2 m pastatas, už 5 m buvęs lengvasis automobilis“, – apie gaisravietėje atliktus darbus informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

 „Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.