Kėdainių ,,SC-Nevėžio“ komandai (treneris Kastytis Kundrotas) puikiai sekasi kovoti ir aukštesniame lygyje – RKL A divizione.

RKL A divizione pergalingai žengiančiai Kėdainių ,,SC-Nevėžis“ jaunimo komandai reikalingas kraštiečių palaikymas. Trūksta tik kelių pergalių,  kad  po reguliariojo sezono kėdainiečiai būtų tarp trijų stipriausių komandų!

Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono II-ojo rato varžybos artėja prie reguliariojo sezono pabaigos. Jame dalyvauja ir Kėdainių ,,SC-Nevėžio“ jaunimo komanda, kuri praėjusiais metais RKL B divizione tapo čempionais ir įgijo teisę dalyvauti A divizione. RKL aukščiausiame divizione dalyvauja 16 komandų. Ypač didelį dėmesį šioms varžyboms skiria tie miestai, kurių komandos nežaidžia Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ar Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

RKL žaidžiantys krepšininkai – puiki pamaina žaidžiantiems aukštesniame lygyje. Kėdainių ,,SC-Nevėžį“ sudaro esami arba buvę Kėdainių sporto centro auklėtiniai. ,,Džiaugiamės, jog kėdainiečiai nori ginti savo miesto garbę. Jei nedalyvautume RKL, jauniems krepšininkams, kurie dar nepasiekė LKL lygio, nebūtų kaip tobulėti. Tai svarbiausias etapas, kuriame vaikinai supras, ar gali pasiekti aukštesnį lygį, ar žaisti mėgėjiškai“, – sakė komandos treneris Kastytis Kundrotas.

,,Norime, kad aplinkiniai tai geranoriškai suprastų ir palaikytų komandą bei joje žaidžiančius vaikinus, – pridūrė treneris. – Sezono pradžioje jaunimo komanda nesijautė užtikrintai, nes nežinojome, kaip atrodysime aukštesniame lygyje, tačiau įsitikinome, kad esame pajėgūs lygiaverčiai kovoti su kitų miestų komandomis.“

Tą rodo ir rezultatai – pasiektos 8 pergalės iš eilės prieš komandas, kurios A divizione užima aukštas vietas. Šiuo metu Kėdainių komanda yra 6–oje vietoje ir trūksta tik kelių pergalių,  kad  po reguliariojo sezono kėdainiečiai būtų tarp trijų stipriausių komandų.

Kovo mėnesį prasidės atkrintamosios varžybos, kuriose komanda tikisi būti puikios fizinės formos, išvengti traumų ir pasiekti labai reikalingų pergalių. ,,Labai norėtume, jog kėdainiečiai palaikytų savo miesto jaunimo komandą aktyviau, nes sirgalių palaikymas bei tikėjimas vaikinams labai reikalingas“, – sakė Kėdainių ,,SC-Nevėžio“ treneris Kastytis Kundrotas. Šeštadienį jaunimo komanda vyks į Naująją Akmenę, o sekmadienį, kovo 4 d., 14 val. Kėdainių sporto centre (Parko g. 4) ,,SC-Nevėžis“ susigrums su Panevėžio ,,Bangene-Aivera“. Šiomis rungtynėmis kėdainiečiai baigs reguliarųjį sezoną. Ateikite ir padėkite komandai pasiekti pergalę!

Kėdainių sporto centro inf.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.