Maltos ordino pagalbos tarnybos akcija „Maltiečių sriuba 2014“ atvyksta į Kėdainius. Gruodžio 12 dieną Didžiojoje rinkos aikštėje nuo 16 val. visi miesto ir rajono gyventojai bei svečiai kviečiami pasivaišinti simboliu tapusia sriuba ir taip prisidėti prie maltiečių pagalbos seniems ir vienišiems žmonėms.

Paremdami „Maltiečių sriubos“ akciją galime padėti vienišiems seneliams.

Paremdami „Maltiečių sriubos“ akciją galime padėti vienišiems seneliams.

Jau devintą kartą rengiamos akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į vienišų ir sunkiai sergančių senolių padėtį bei suteikti jiems taip reikalingą pagalbą.

Pasak akcijos organizatorių, Kėdainiuose kaip ir kituose šalies rajonuose nemaža dalis gyventojų yra pensinio amžiaus, todėl puikiai suprantamas maltiečių teikiamos pagalbos seniems žmonėms reikalingumas. Kėdainiuose Maltos ordino pagalbos tarnybos savanoriai nuolatos rūpinasi vienišais seneliais, atveža jiems karštos sriubos ar kitų maisto produktų, skiria savo dėmesį. Maltiečių pagalba jų globojamiems žmonėms yra labai reikalinga, todėl būtų gražu ir pilietiška, jei kėdainiečiai neliktų abejingi ir prisidėtų prie kilnios misijos.

Gruodžio 12 d. Didžiojoje rinkos aikštėje maltiečiai kvies pasivaišinti sriuba ir paaukoti vargstantiems bei vienišiems seneliams.

Kiekvienas žmogus jau dabar gali prisidėti prie akcijos „Maltiečių sriuba 2014“, skambindamas arba siųsdamas žinutę trumpaisiais numeriais: 1416 (auka – 2 Lt), 1417 (auka – 5 Lt), 1418 (auka – 10 Lt). Daugiau informacijos www.maltieciai.lt

Už žmonių suaukotus pinigus MOPT savanoriai kiekvieną dieną aplanko ir atveža karšto maisto pamirštiems, dažnai neturintiems ko pavalgyti ir savimi negalintiems pasirūpinti seneliams. Maltiečiai visoje Lietuvoje globoja 2000 senelių, beveik 450 jų kasdien vežamas karštas maistas.

Maltos ordinas (MO) – seniausia humanitarinės pagalbos organizacija pasaulyje, įkurta daugiau kaip prieš 900 m. Jeruzalėje. Šiuo metu MO vykdo pagalbos projektus 120-yje pasaulio šalių. Daugiau kaip 80 tūkst. MO savanorių visame pasaulyje teikia pagalbą 5 mln. skurstančių bei ligonių, taip pat – nukentėjusiems nuo karo, gamtos katastrofų ar stichinių nelaimių.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.