Renatos Kilinskaitės nuotr.

„Ruduo“. Renatos Kilinskaitės nuotr.

„Prisimindami istoriją, nepamirškime saugumo“, – tokiu šūkiu kviečiami visi, besidomintys mūsų krašto istorija, į pažintinį žygį po Skaistgirių apylinkes.

Šaravų 430-ojo (nuo pirmojo paminėjimo) jubiliejaus proga rugsėjo 18-ąją, 16 val. visi kviečiami rinktis Skaistgirių sporto aikštyne.

„Kviečiame ne tik skaistgiriečius, bet ir visus, kuriems įdomi šio kaimelio ir jo apylinkių istorija. Žygio metu prisiminsime istoriją, aplankysime Šaravų ąžuolą, kitas, istoriškai svarbias vietas. Kviečiame smagiai pasivaikščioti, sužinoti kažką naujo, o gal net išgirsti Jūsų tėvų, senelių ar prosenelių pasakotas istorijas“, – kvietė Sigita Urbytė, žygio iniciatorė.

Be to, žygio metu bus prisiminta ir Marija Rudzinskaitė – Arcimavičienė (ji pirmoji moteris egiptologė Lietuvoje, gimusi Šaravų dvare). Šiais metais minimos 130-osios jos gimimo metinės.

Žygio metu nebus pamirštas ir saugumas – bus primintos svarbiausios pėsčiųjų elgesio taisyklės keliuose. „O žygio metu to išmokti yra labai nesudėtinga“, – pridūrė S. Urbytė.

ruduo renatos

„Ruduo“ R. Kilinskaitės nuotr.

Platesnė informacija telefonu: +370 677 947 39

Žygiui būtina tinkamai pasiruošti – avėkite patogią avalynę, turėkite pakankamai geriamo vandens bei užkandžių.

„Norėjosi papasakoti ir pasidalinti su gyventojais, jaunimu atrasta medžiaga apie Šaravų praeitį. Tačiau netikėtai, įvyko taip, jog radau informacijos apie kitą svarbų Skaistgirių vystymosi istorijoje kaimą – Daubarus. Tad jaučiau pareigą pasidalinti tuo, ką radau su kitais, kuriems įdomi toji istorija. Žygyje kviečiame dalyvauti visus – nuo mažiausio iki didžiausio. Svarbu, kad būtų noro“, – šypsojosi S. Urbytė.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.