Dažniausiai kėdainiečiai drabužius, avalynę, kvepalus perka artimiausiuose didmiesčiuose, tačiau ar pirkdamas prekę dažnas pagalvoja, kad ji gali būti suklastota? Policijos pareigūnų reidas parodė, jog rinkdamiesi pirkinius turėtume būti atidesni.

Liepos 29 d. Kaune, Pramonės pr., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto policijos komisariato pareigūnai iš prekybos išėmė šimtus vienetų kvepalų buteliukų.

Vienoje iš prekyviečių netikėto patikrinimo metu, kuriuo siekta išsiaiškinti, ar ūkio subjektai sąžiningai bei skaidriai vykdo ir organizuoja veiką, ar tarp parduodamų prekių nėra ženklų klastočių, buvo rasta daugiau nei 300 vnt. įvairios talpos, kaip įtariama, suklastotų kvepalų buteliukų. Įmonė šių prekių įsigijimo dokumentų pareigūnams pateikti negalėjo.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 204 str., dėl svetimo prekių ar paslaugų ženklo naudojimo. Už šią nusikalstamą veiką numatyta atsakomybė – ir laisvės atėmimas.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

Kauno AVPK inf. ir nuotr.

About The Author

Related Posts

3 komentarai

 1. Igor.kalinkin

  Ar visai Mugė nukvako ar nebeturi naujienų, kad Kauno kriminalus skelbia? Dar tokio cirko nebuvo. Pamatysiu Saulių, pasakysiu, kad išdurnėjo jo žurnalistai

  Atsakyti
  • Birutė

   Igor….tu visai nusišneki. Tai gerai, kad skelbia. Kas tau blogai? Kokiu atsilupeliu reikia būti, kad to nesuprastum. Skaityk savo,, rinką“ ir džiaukis gyvenimu. Tiesiog mano realybė gerokai skiriasi nuo tavosios,kaimo Jurgį!!!!

   Atsakyti
 2. Joana

  Ačiū „Kėdainių mugei“, kad patalpinote laikraštyje šią žinią. Tai perspėjimas pirkėjui, kad pirkdamas prekę gerai apsižiūrėtų ir nebūtų apgautas. O kas dėl supratimo stokos drįsta laikraščiui priekaištauti , tai tik parodo savo neišmanymą.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.