Turite kalėdinių, vazonuose augančių eglučių? Suteikite joms šansą augti natūralioje aplinkoje!

Turite kalėdinių, vazonuose augančių eglučių? Suteikite joms šansą augti natūralioje aplinkoje!

Sveiko ir darnaus gyvenimo būdo šalininkas Žilvinas Užkuraitis, Naujųjų Lažų kaimo bendruomenės pirmininkas puoselėja iniciatyvą įkurti kalėdinių eglučių parkelį, kuris oš kaimo bendruomenės sode. „Bent taip norime prisidėti prie žalumos klestėjimo“, – sakė originalios iniciatyvos autorius.

„Tai yra atmosferos gerinimo idėja – iš Kėdainių ir aplink priimu sodinimui bent dalį kalėdinių, naujametinių, vazonuose augintų eglučių. Jomis bus pasirūpinta, o atšilus orams jos bus pasodintos ir reinkarnuosis į gyvą eglynėlį kaimo bendruomenės sode“, – pasakojo iniciatyvos autorius Ž. Užkuraitis.

Kaimo bendruomenė turi savo 0,60 ha sodą, kuriame yra daug senų medžių – obelų, liepų, beržų, ąžuolų. Pasak Ž. Užkuraičio, pakankamai vietos atsiras ir kalėdinėms eglutėms – jei reiks, bus pasodinta net ir 99 eglaitės.

Pasak Ž. Užkuraičio, asmuo, suteikęs eglutei antrą šansą augti natūralioje gamtoje, galės būti ramus, kad atiduota eglutė pavasarį bus pasodinta.

„Jei žmogus paliks juostelę su savo kontaktais, bus galima pažymėti konkretaus žmogaus elutės lokaciją ir jam nusiųsti nuotrauką su koordinatėmis“, – sakė pašnekovas.

Susisiekti su Ž. Užkuraičiu dėl eglutės atidavimo galima telefonu 8 689 63 281 arba socialiniame tinkle „Facebook“, paieškoje įrašydami Žilvinas Užkuraitis.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.