Sekmadienis, 28 birželio, 2026
22.2 C
Kėdainiai
PradžiaSirenosKuro vagystė iš vilkiko

Kuro vagystė iš vilkiko

-

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kėdainių raj. Taučiūnų kaime esančioje aikštelėje įvykdyta kuro vagystė.

Kol vilkiko „Scania“ vairuotojas ilsėjosi, vagys „apšvarino“ jo transporto priemonę. Nukentėjusysis pranešė, kad laikotarpiu nuo spalio 6 d. 21 val. iki spalio 7 d. 07.20 val. iš jo vilkiko buvo pavogta apie 300 litrų dyzelinio kuro. Padaryta turtinė žala siekia apie 410 eurų.

Įvykį tiria policija.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Pasaulio futbolo čempionatas 2026

Taip pat skaitykite