Negalutiniais duomenimis, naktį į sausio 5-ąją bendrijoje ,,Kristalas“ buvo apiplėšta apie dešimt garažų.

Negalutiniais duomenimis, naktį į sausio 5-ąją bendrijoje ,,Kristalas“ buvo apiplėšta apie dešimt garažų.

Išvartytos durys, nupjaustyti jų vyriai bei spynos, suversti ir išmėtyti viduje laikyti daiktai – tokį vaizdą pamatė pirmadienio, sausio 5-osios, rytą į garažų kooperatyvą ,,Kristalas“ atėję kėdainiečiai.

Nelinksma žinia telefonų skambučiais buvo perduodama vieni kitiems, tad netrukus garažų teritorijoje jau buvo susirinkęs nemenkas būrelis žmonių, atvyko ir policijos pareigūnai.

Vieni kitiems skambučiais kristaliečiai perdavė nelinksmą žinią – „Vėl išplėšti garažai!“

„Garažą šioje bendrijoje turiu nuo pat jo pastatymo, maždaug keturiasdešimt metų. Ilgai gyvenome gana ramiai, nebūdavo nei plėšimų, nei vagysčių.

Pirmieji kaimynų garažai buvo išplėšti pernai rudenį. Tada pagalvojau, kad tik Dievas padėtų tokių nelaimių išvengti ateityje. Deja, dabar tenka skaičiuoti nuostolius jau pačiam. Kol kas visko gerai neapžiūrėjau, bet jau matau, kad dingo elektros kabeliai, naujai pervyniotas variklis, įrankių. Gerai, kad mašinos garaže nelaikau. Tikriausiai ir ją būtų išvarę arba apgadinę“, – guodėsi kėdainietis Vilgimas.

Įvykio vietą apžiūrinėję policininkai darbo įkarštyje nebuvo linkę komentuoti įvykių: „Kol kas tiriame ir aiškinamės. Kai turėsime žinių, informuosime“.

„Kėdainių mugės“ inf. 

About The Author

Related Posts

2 komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.