Tris dienas Estijoje, Saremos salos Kuressare mieste vyko įvairaus amžiaus moterų ir vyrų veteranų grupių Baltijos šalių krepšinio turnyras BALTIC CUP, kuriame dalyvavo Estijos, Latvijos, Suomijos ir Lietuvos komandos.

Lietuvos sportinę garbę ginti buvo patikėta ir 2 mūsų krašto veteranų 65+ ir 40+ amžiaus grupių komandoms.

65+ amžiaus grupės krepšinio komanda, Kėdainių „Kėdainiai“ buvo papildyta Vilniaus, Kaišiadorių krepšinio veteranais, jai vadovavo, o kartu ir žaidė nenuilstantis sporto veteranas Vygandas Valiukevičius. Pirmose rungtynėse mūsų krepšininkai susitiko su Latvijos „Tukums“ krepšininkais ir juos įtikinamai nugalėjo rezultatu 54:32.

Kovoje dėl čempionų vardų Kėdainių „Kėdainiai“ 65+ sekančią dieną kovojo su labai pajėgiu Talino „Kalev“ penketuku. Ir šiose rungtynėse pajėgesni buvo mūsų krepšininkai, nugalėdami savo bendraamžius iš Estijos rezultatu 43:31, ta pergale iškovodami turnyro BALTIC CUP čempionų vardus.

Sekdami vyresniųjų pavyzdžiu, 40+ amžiaus grupės krepšinio komanda Kėdainių „Kėdainiai“, kuriai vadovavo, o kartu ir žaidė Dainius Šutkus, pirmąją varžybų dieną pasiekė pergalę prieš Rygos „Ryga“ komandą rezultatu 54:36, ir antrąją varžybų dieną taip pat kovojo dėl turnyro čempionų vardų.

Po atkaklios, vyriškos kovos šioje amžiaus grupėje čempionais tapo Estijos „Scaweld“ krepšininkai paskutinėse sekundėse nugalėję kėdainiečius rezultatu 37:35.

Visų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti atitinkamo laipsnio prizais, žaidėjai – medaliais.

Krepšinio veteranų 65+ ir 40+ krepšinio komandos nuoširdžiai dėkoja Kėdainių rajono savivaldybei, AB „Lifosa“, UAB „Fortera“ už pagalbą dalyvaujant šiame prestižiniame Baltijos šalių krepšinio veteranų turnyre.

„Baltic Cup“ čempionai 65+ ir 2 vietos laimėtojai 40+ Kėdainių „Kėdainai“ komandos su palaikymo grupe.

„Baltic cup“ Kėdainių „Kėdainiai“ komanda 40+ su palaikymo grupe

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.