Praėjusią savaitę krepšinio klubo „Nevėžis“ antrasis treneris Tomas Gaidamavičius ir vadybininkas savanoris Donatas Maselskis aplankė Kėdainių „Carito“ organizaciją ir padovanojo dešimt porų sportinių batelių.

sportbaciai1Jie atiduoti vaikams, kurie praėjusį sezoną palaikė „Nevėžio“ krepšininkus, myli sportą ir patys žaidžia krepšinį.

Ši dovana į Kėdainius atkeliavo visoje šalyje įgyvendinant projektą „200 apautų pėdučių“. Jį inicijavo paramos fondas „Western Union“ ir Lietuvos krepšinio lyga. Projekto tikslas – pagerinti sportuojančių vaikų sąlygas, suteikiant naują sportinę avalynę. Projekto partneriai padovanojo 100 porų naujų sportinių batelių vaikams iš socialiai remtinų ir sunkiau gyvenančių šeimų.

„Krepšinį mėgsta ir žaidžia labai daug vaikų, bet yra ir tokių atvejų, kai vaikas yra talentingas, tačiau kyla paprasta ir elementari problema – jis neturi tinkamos avalynės, jog galėtų sportuoti, tobulėti ir kurti geresnę ateitį. Kartu su „Western Union Foundation Lithuania“ atstovais siekiame, jog kiekvieno LKL klubo regiono vaikai būtų įtraukti į projektą ir turėtų galimybę gauti sportinę avalynę. Sportinių batelių kiekis yra ribotas ir juos gavo tie vaikai, kuriems jų tikrai labai reikia, bet manome, kad tai bus puikus žingsnis pirmyn ir pavyzdys kitiems, jog didelį dėmesį reikia skirti jaunajai kartai ir jų fiziniam aktyvumui“, – teigė LKL projektų vadovas Edgaras Stankevičius.

Lygos administracija kartu su „Western Union Foundation Lithuania” bei LKL klubais rinko duomenis, kurie padėjo išsiaiškinti, kam tokios pagalbos reikia labiausiai ir atrinko galutinį vaikų sąrašą, kurie gavo batelius specialių renginių metu.

sportbaciai2„Jau ketverius metus „Western Union Foundation Lithuania” skatina dalijimosi kultūrą Lietuvoje ir puoselėja socialinės atsakomybės tradicijas. Mes tikime, kad tik patys žmonės gali keisti savo ateitį, o mes galime prisidėti, suteikdami jiems daugiau galimybių – žinių ir priemonių tobulėjimui. Dalinimosi iniciatyva, kurią pradedame kartu su LKL, skirta padėti socialiai remtiniems vaikams siekti savo svajonės tapti sportininkais, o kitiems bus tiesiog puikia galimybe atrasti gyvenime naujų spalvų”, – teigė „Western Union Foundation Lithuania” prezidentas Sergej Sidorov.

Kėdainiečiams nebuvo sunku rasti vaikų, kuriuos galėtų apauti puikiais sportiniais bateliais. „Nevėžio“ vadovai kreipėsi į „Carito“ organizaciją, su kuria bendrauja jau ne vienerius metus ir gavo sąrašą vaikų, norinčių gauti vertingą dovaną. „Esame laimingi, kad puikiais sportiniais bateliais apavėme 10 vaikų nuo 11 iki 15 metų. Jie mūsų bičiuliai, stebėję rungtynes ir palaikę mūsų krepšininkus. Tikimės, kad tinkamai apsiavę vaikai dažniau pasirodys krepšinio aikštelėse ir žais krepšinį“, – po apsilankymo „Carito“ būstinėje sakė T. Gaidamavičius.

Panašios naujienos