Panašu, kad „Lietuvos ryto“  sirgaliai tampa tikru galvos skausmu tų arenų šeimininkams, į kurias atvyksta rungtyniauti vilniečių palaikoma krepšinio komanda.

Archyvo nuotrauka

(Archyvo nuotrauka)

Sekmadienį Kėdainių arenoje vykusiose LKL čempionato rungtynėse sostinės komanda be didesnio vargo įveikė „Nevėžį“ rezultatu 78:69.

Tačiau „Lietuvos ryto“ sirgaliams pergalės buvo mažai. Jie ne tik rungtynių metu bandė į aikštę mesti trispalvius balionus, bet ir dvikovai pasibaigus savo džiaugsmą išreiškė ganėtinai laukinėmis priemonėmis. Uždegė įsineštus deglus ir uždūmijo visą areną. Pasak arenos šeimininko, Kėdainių sporto centro direktoriaus Arno Argusto, rungtynėse tvarką prižiūrinčios saugos tarnybos darbuotojai operatyviai užgesino deglus, tačiau be incidentų neapsieita: „Kiek žinau, įvyko susistumdymas tarp pareigūnu ir sirgalių. Pora vilniečių yra sulaikyti, apklausiami ir, matyt, sulauks deramos bausmės. Arenai nuostoliai padaryti neženklūs. Mums teks samdyti valytojus, kad išvalytų deglų gesinimo gesintuvais pasekmes, be to, vėl teks pildyti gesintuvus.“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ sirgaliai be didelio džiaugsmo sutinkami visuose miestuose, į kuriuos jie atvažiuoja. Sostinės krepšininkus palaikantis jaunimas nuolat stengiasi sukelti įvairius incidentus, išprovokuoti muštynes ar kitaip pažeisti viešąją tvarką. Kėdainiuose jų išsišokimai taip pat ne naujiena.

About The Author

Related Posts

2 komentarai

  1. Palaikau

    Kakzodel sitos laukines priemones Siemens arenoje siemet uvo naudojamos tiek Zalgirio. tiek Ryto, ir niekam neuzkliuvo. Gal siek tiek galejo maziau, nes arena mazesne, bet tai superine vaizdine priemone, krepsinis yra pramoga ziurovams, o ziurovai ja svencia:)) labiau laukinis jau tampa zurnalistes tarybinis rasymo stilisu, nei pats incidentas.

    Atsakyti
  2. Igor

    pritariu. Svente ten normaliai, niekas nieko nepridare o muge ir ra tirtina spalvas. 21 amzius jau ir tiek kauno ir vilniaus arenose tai normalu svesti su dumsem, o ocia kaime jau problema

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.