Kėdainių krematoriumą valdanti bendrovė „K2 LT“ nuo liepos 15 dienos kėdainiečiams taikys išskirtinę kainodarą. Kėdainių gyventojams, pasirinkusiems laidoti mirusįjį kremuojant, kremavimas kainuos 157,50 eurų. Atitinkamai kinta ir bendra kremavimo ir su juo susijusių paslaugų kaina – nuo šiol ji bus 319,50 eurų.

krematoriumas„Atsižvelgėme, kad Kėdainių krašto gyventojai yra vieni iš dažniausiai užsisakančių kremavimo paslaugą vietos krematoriume. Be to, nuo metų pradžios veikiant dviem vienodo pajėgumo linijoms, sąnaudos sumažėjo, tad turime rezervų taikyti kėdainiečiams lengvatinę kainodarą“, – sako „K2 LT“ direktorius Vytenis Labanauskas, primindamas, jog tokia kainodara kitų miestų gyventojams taikoma tik tuo atveju, jei jie nutarę kremuoti mirusį artimąjį per 72 val., kai konkretų kremavimo laiką parenka krematoriumo darbuotojai.

Visiems Lietuvos gyventojams, jei pageidaujama kremavimo paslaugą atlikti ne vėliau kaip per 24 valandas, patiems pasirenkant laiką iš rezervavimo tinklelio, kremavimas – 315 eurų, o bendra kaina kremavimo ir su juo susijusioms paslaugoms bei kapsule – 477,00 eurai.

Pasak V. Labanausko, kremavimo paslaugos kaina nekito jau penkerius metus – nuo krematoriumo veiklos pradžios. Įgyvendinus technologinę plėtrą, atsirado galimybė iš esmės peržiūrėti kainodarą. „Kremavimo paslauga šalies gyventojams yra reikalinga ir turi būti kiek galima prieinamesnė, todėl pirmieji kainodaros pokyčiai, pradėti šių metų pirmąjį ketvirtį, dar tik pradžia – artimiausiu metu palankesnes kainas taikysime ir kitų miestų gyventojams, atsižvelgdami į jų poreikius mirusius artimuosius laidoti kremuojant“, – apie ateities planus pasakoja Kėdainių krematoriumo vadovas.

Lietuviško kapitalo AB „K2 LT“, valdanti Kėdainių krematoriumą, veiklą pradėjo 2011 m. lapkritį. 2015 m. gegužę bendrovė įžengė į alternatyviąją akcijų rinką „First North“ ir tapo pirmąja Lietuvos bendrove, kurios akcijas į „First North“ įtraukia „Nasdaq Vilnius“. Šiuo metu bendrovė turi per 100 investuotojų.

Bendrovė yra Kėdainių krašto turizmo klasterio narė. Taip pat prisijungusi prie skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“.

Bendrovės „K2 LT“ inf.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.