Kėdainių moterų LIONS klubas vasario 26 dieną 18 valandą Daugiakultūriame centre organizuoja jaukų ir turiningą vakarą kraštiečiams bei kviečia susipažinti su dviem iškiliomis asmenybėmis – broliais Ričardu ir Artūru Anusauskais.

anusauskai1Kad pirmą kartą vyksiantis vakaras įsimintų ne tik kaip turiningas, bet ir prasmingas renginys, LIONS klubas surinktus pinigus paaukos talentingiems kraštiečiams – Kėdainių dailės ir Muzikos mokyklų ypač gabiems mokiniams, stokojantiems paramos savo išskirtinių gebėjimų lavinimui.

Žiemai užleidžiant savo pozicijas pavasariui, Kėdainių moterų LIONS klubo moterys sumanė įnešti gaivos bei šilumos į kraštiečių širdis, pradžiuginti juos įdomiu renginiu bei išradingai pristatyti dviejų savo sričių žinovų ir talentingų kūrėjų darbus.

Fotomenininkas Ričardas Anusauskas valandų valandas praleidžia gamtoje ir savo fotopaveiksluose fiksuoja besikeičiančius jos potėpius. Kompozitorius ir aranžuotojas Artūras Anusauskas, sušildydamas, sugraudindamas ir sudomindamas klausytojus, muzikos garsais juos suvilioja, kad parodytų, ką fotografas mums paliko už kadro ir ką mes atrandame savyje žiūrėdami bei klausydamiesi.

anusauskai2Fotomenininkas Ričardas Anusauskas vakarui kruopščiai atrinko pačias įspūdingiausias savo fotografijas, unikaliausius kadrus. Fotografijos entuziastas pademonstruos vertingiausias užfiksuotas akimirkas bei vaizdus iš naujausio dokumentinio filmo apie šalies gamtą. Autorius pasiryžęs ne tik papasakoti apie akimirkos trapumą fotografuojant gyvąją gamtą, bet ir atskleisti „gero kadro kainą“: savybes, kurių reikia atsidavusiam fotografui, kaip reikia pasiruošti fotografavimui, kokią techniką, net viliojimo įrangą būtina turėti, kad nepraleistum progos ir užfiksuotum nevaržomas rečiausių Lietuvos paukščių bei gyvūnų elgsenos akimirkas, gražiausius gamtos vaizdus, kurie po akimirkos jau bus kiti ir daugiau nebepasikartos.

Kiekvienas užfiksuotas vaizdas, kadras, akimirka, momentas turi jame paslėptą jausmą, kuris labiau išsiskleidžia, išryškėja ir priartėja prie žiūrovo kartu su muzikos ritmais. Fotografijoje užfiksuotą akimirką tobulai papildyti ir savitai atskleisti praplečiant jos suvokimo ribas gali profesionali kūrybinė improvizacija. Tokiai užduočiai kaskart ryžtasi fotomenininko brolis profesionalus pianistas, kompozitorius ir aranžuotojas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius bei džiazo katedros vedėjas Artūras Anusauskas. Lietuvos džiazo guru labai subtiliai pajaučia fotopaveikslų nuotaiką ir meistriškai ją atkuria fortepijono klavišais.

Kėdainių moterų LIONS klubas nuoširdžiai kviečia patiems patirti šiuos virsmus, nes toks kūrybinis vakaras vyks pirmą kartą mūsų mieste. Vakaro metu bus galima įsigyti fotografijų albumus „Gražuolė Lietuva“, „Azijos dvasia“ „Toli iš Arti“, „Mandarininė antelė“ bei atskirus fotopaveikslus.

Nuoširdžiai laukiame visų, kurie nori turiningai praleisti penktadienio vakarą unikalios akustikos Daugiakultūriame centre, labiau pažinti Lietuvos gamtos fotografiją, pasiklausyti profesionalaus džiazo improvizacijų ir maloniai pabendrauti su kūrėjais prie vyno taurės.

Bilietų į renginį galite įsigyti paskambinę telefonu 8 610 67 416.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.