Policijos pareigūnus pasiekė pranešimas apie Pelutavoje peiliu sužalotą moterį. Nelaimė įvyko namuose kilusio konflikto metu.

Kauno apskr. VPK duomenimis, spalio 18 d. apie 14 val. susikivirčijus tarpusavyje neblaivus 41-erių metų vyras  griebėsi peilio ir juo sužalojo 44-erių metų moterį. Nukentėjusioji po medikų apžiūros, gydoma ambulatoriškai. Vyras uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 2,51 prom. girtumas. Paaiškėjo, kad neblaivi buvo ir peiliu sužalota moteris. Jai nustatytas kiek daugiau nei 2 prom girtumas.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d. Už nežymų sveikatos sutrikdymą ar fizinio skausmo sukėlimą savo artimajam vyrui gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dviejų metų.

Peilio griebiasi dažniau

Per pusantro mėnesio Kėdainių rajone peiliu sužaloti jau net 4 kraštiečiai. Spalio 8-ąją Kėdainiuose, Josvainių g. per konfliktą virtuviniu peiliu sužalotas 35-erių metų vyras. Nukentėjusiajam prireikė medikų pagalbos. 29-erių metų įtariamasis, kuriam buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis, uždarytas į areštinę.

Rugsėjo pabaigoje Apytalaukio kaime jaunuolis peiliu sužeidė kaimyną,  o Kėdainiuose, Šėtos g. moterį tokiu būdu sužalojo nepažįstamas asmuo.

Visais atvejais buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Kėdainių mugės“ir  Kauno apskr. VPK  inf.

Asociatyvi nuotrauka

Panašios naujienos