Savaitgalį Šiauliuose įvykusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate du kraštiečiai tapo prizininkais. Abu – šuolio į aukštį rungtyje. Abu – Kėdainių sporto centro trenerio šėtiškio Vlado Kiaulakio auklėtiniai.

Kraštietis olimpietis Adrijus Glebauskas (Kaunas/Kėdainiai) užėmė trečią vietą įveikęs į 2,15 m aukštį iškeltą kartelę. Jis dešimtą kartą paeiliui iškovojo šalies čempionato medalį – 5 kartus buvo pirmas, 2 – antras, 3 – trečias. Šį sezoną A. Glebauskas gerbėjus buvo nudžiuginęs Lietuvos studentų čempionate peršokęs 2,27 m.

Pirmas vyrų šuolio į aukštį rungtyje buvo Juozas Baikštys (Šiauliai), įveikęs 2,20 m, o antras – Mantas Liekis (Klaipėda), peršokęs 2,15 m.

Trečia moterų šuolio į aukštį rungtyje buvo ir septyniolikmetė kėdainietė Viltė Stašaitytė (Kėdainiai/Vilnius) įveikusi kartelę 1,75 m aukštyje ir pakartojusi asmeninį rekordą.

Pirma šioje rungtyje dešimtą kartą buvo tituluotoji Airinė Palšytė (Vilnius) su 1,89 m rezultatu. Antrą vietą užėmė šiaulietė Urtė Baikštytė – 1,86 m.

Dar vienas buvęs Kėdainių SC, trenerės Rasos Sakalauskienės, auklėtinis – Marius Vadeikis (Kaunas) trišuolio rungtyje tapo šalies čempionu. Jo rezultatas 15.46/-0.4 – geriausias Lietuvos sezono rezultatas. Iki šiol trišuolyje M. Vadeikis buvo laimėjęs 5 sidabro ir 1 bronzos medalį), Antrą vietą užėmė Gustas Griška (Kaunas) 15.18/-0.4, trečią – Ernestas Šostakas (Vilnius/Švenčionys) 14.13/0.5.

I miestų grupėje nugalėjo Kaunas, antri liko vilniečiai. II miestų grupėje pirmavo Šiauliai, pralenkę Klaipėdą ir Panevėžį. Trys pajėgiausios šių metų Lietuvos lengvosios atletikos čempionato rajonų komandos: 1. Raseiniai, 2. Švenčionys, 3. Marijampolė.

Titulinėje nuotraukoje – A. Glebauskas. (World Athletics nuotr.)