Krakių seniūnijoje sudegė 100 tonų šiaudų. Nustatyta, kad šiaudai padegti tyčia.

Krakių seniūnijoje sudegė 100 tonų šiaudų. Nustatyta, kad šiaudai padegti tyčia.

Kėdainių rajone toliau nesiliauja ugnies šėlsmas – šįkart Krakių seniūnijoje sudegė 100 tonų šiaudų. Aiškėja, kad šie buvo padegti tyčia. Nukentėjęs ūkininkas patyrė 1500 eurų žalos.

Sausio 21 – ąją, ketvirtadienį, gautas pranešimas, kad apie pusę šešių ryto Dovydiškių kaime (Krakių sen.) kažkas dega atviroje teritorijoje.

Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad degė šiaudų ritiniai – iš viso apie 500. Jie priklausė 49 metų vyrui. Realus pavojus dėl ugnies niekam nebuvo iškilęs – gaisravietė buvo atokiai nuo kelių ir kitų statinių. Gaisrą gesino Krakių ugniagesių pajėgos, vėliau prie jų prisijungė ir kolegos iš Kėdainių.

Gaisrininkai kone visą dieną (iki 21 val.) budėjo vietoje, kol ugnies apimtame plote sudegė apie 100 tonų šiaudų. Užsidegusius šiaudus gesinti buvo beprasmiška.

Gaisro priežastis – tyčinis padegimas, įvykio aplinkybes aiškinasi policija. Nurodoma, kad nuostoliai siekia apie 1500 eurų.

Pasak Krakių seniūnijos seniūno Jono Dalboko, akivaizdu, kad patys, atokiai esantys šiaudų ritiniai patys užsidegti negalėję.

„Šiuo metu tiriama, kas galėjo sukelti gaisrą. Ritiniai stovi atokiai nuo kelių, atviroje erdvėje. Tą vakarą buvo rūkas, tad galimai padegėjas galėjo tuo pasinaudoti ir, prisidengdamas rūku, padegti šiaudus. Vietos gyventojai, paklausti, ar ką nors įtaria, tik patrauko pečiais“, – sakė seniūnas.

Pasak jo, gaisras buvęs toli nuo gyvenamųjų pastatų, tad seniūnijos gyventojų tarpe panikos dėl siautėjančio netramdomo padegėjo – lyg ir nėra.

Tai – jau ne pirmas šiaudų gaisras seniūnijoje – paskutinį kartą užsidegę šiaudai gesinti praėjusios vasaros pabaigoje. Padegėjas tąkart nustatytas nebuvo.

Sudegę šiaudų ritiniai priklausė vietos ūkininkui.

Didelis gaisras Krakių seniūnijos ir kaimyninio Grinkiškio seniūnijų sandūroje vyko rugpjūtį.

Didelis gaisras Krakių ir kaimyninio Grinkiškio seniūnijų sandūroje vyko rugpjūtį.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.