Prieš keletą mėnesių Krakių parapijos senelių namus aplankęs rajono meras Saulius Grinkevičius ne tik susipažino su ten gyvenančiais senoliais, bet ir sužinojęs, ko jiems labiausiai trūksta, pažadėjo prieš Kalėdas aplankyti su praktiškomis dovanomis.

Rajono merą S. Grinkevičių ir kunigą E. Jotkų Regina Chmieliauskienė pasveikino šiltu šventiniu eilėraščiu.

Rajono merą S. Grinkevičių ir kunigą E. Jotkų Regina Chmieliauskienė pasveikino šiltu šventiniu eilėraščiu.

Savo pažadą rajono vadovas tesėjo – didžiųjų švenčių išvakarėse pas senolius atvyko nešinas ne tik dideliu šakočiu, bet ir didele dovanų dėže, kurioje tilpo net 50 paklodžių. „Negalėjau neištesėti to, ką buvau pažadėjęs. Man rūpi visi mūsų krašto gyventojai. Labai džiugu buvo aplankyti tokius namus, kur seneliais rūpinasi parapija. Juose žmonės gyvena laisviau, o pagalbą gauna visapusišką. Suprantu, jog klebonui tenka didelė atsakomybė prižiūrint senelių namelius, tačiau jis turi puikių pagalbininkų. Džiugu matyti senelius besišypsančius, ponią Reginą Chmieliauskienę vėl parašius naujas eiles, kuriomis ji mielai pasidalijo. Turime nusilenkti senatvei ir padėti tiems, kurie rūpinasi senąja karta“, – po susitikimo su seneliais sakė rajono meras Saulius Grinkevičius.
Krakių parapijos senelių namuose, veikiančiuose jau dvidešimtus metus, šiuo metu gyvena 21 senolis. Jais rūpinasi keturi darbuotojai.
Pasak Krakių parapijos klebono kunigo Emilio Jotkaus, šiuose namuose gyvena įvairių likimų žmonės. „Turime labai įvairių gyventojų – vienų likimai sudaužyti, kiti išbridę iš įvairių priklausomybių, treti įveikę ligas, ketvirti neturintys artimųjų. Mes priglaudžiame tuos, kurie gali savimi pasirūpinti ir turi bent minimalių pragyvenimo pajamų. Pirmenybę teikiame Krakių, Gudžiūnų, Pajieslio apylinkių gyventojams, tačiau sulaukiame ir norinčiųjų pas mus atvykti iš kitur. Esame dėkingi visiems geradariams, kurie padeda mūsų namų gyventojams. Šiaip paramos neprašome, bet mielai priimame įvairiapusę pagalbą. Labai džiugu, kad atsiranda gerų žmonių atvežančių ir daržo bei sodo gėrybių, ir įvairių daiktų. Mūsų seneliai stengiasi vienas kitą padrąsinti, padėti. Gyvename draugiškai“, – pasakojo kunigas E. Jotkus.
Už praktišką mero dovaną klebonas negailėjo padėkos, o atsisveikindamas tiek savo, tiek senolių vardu visiems geradariams palinkėjo sveikatos, geros nuotaikos ir kantrybės.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.