„Panašu, kad koncerto rengėjų lūkesčiai viršyti su kaupu. Žiūrovams pastatėme per 130 kėdžių, atnešėme visus suoliukus ir tai visi norintieji pasiklausyti mūsų šaunuolių jaunųjų muzikantų netelpa susėsti. Smagu dėl jaunimo, kad jie yra mylimi mūsų žmonių“, – stebėdamas grupės „Groovy boys“ 5-erių metų gimtadienio šventės „Rimtą koncertą“ sakė Krakių kultūros centro direktorius Robertas Dubinka.

Krakiškių grupė „Groovy boys“ atšventė penktąjį gimtadienį.

Krakiškių grupė „Groovy boys“ atšventė penktąjį gimtadienį.

„Groovy boys“ – penkių vaikinų kompanija, kurią prieš pustrečių metų papildė balsingoji kėdainietė Agota Ščiukaitė. Ji puikiai papildė draugišką vaikinų kompaniją, kurioje būgnininkas Benas Budrys, klavišiniais grojantis ir dainuojantis Dominykas Dubinka, gitara grojantis Pijus Cechanavičius, bosinės gitaros iš rankų nepaleidžiantis Tautvydas Kvedaravičius ir dainuojantis Ernestas Paplauskas.
Kiek daugiau negu prieš penkerius metus Vidmantas Valantiejus atvyko į Krakių gimnaziją vaikų mokyti muzikos. Kultūros centro vadovas pasiūlė veikliam muzikui pabandyti suburti groti muzikai neabejingus vaikus. Vidmantas tokios veiklos ėmėsi su dideliu entuziazmu ir nė karto nepasigailėjo. Tada mažiausieji ketvirtokai, o dabar vyriausieji jau dvyliktokai noriai draugauja su muzika ir net su ja sieja savo ateitį.

Grupės vadovas Vidmantas Valantiejus (kairėje) dėkingas Krakių kultūros centro direktoriui Robertui Dubinkai už paskatinimą burti jaunimo grupę.

Grupės vadovas Vidmantas Valantiejus (kairėje) dėkingas Krakių kultūros centro direktoriui Robertui Dubinkai už paskatinimą burti jaunimo grupę.

„Šiandien esu dėkingas Krakių kultūros centro vadovui, kad jis rado noro savo bendruomenėje, kurioje labai tvirtai gyvavo folkloras, pabandyti atrasti vietos ir pop kultūrai. Esame pavyzdys, kad vietos po saule užtenka visiems. Mūsų grupė groja tik gyvai ir renkasi tokią muziką, kokią mėgsta patys. Renkamės kūrinius, kuriuos grodami galime tobulėti. Dabar scenoje nebėra „bardako“, dabar esame rimtas kolektyvas, kurio mielai klausosi ir jam ploja įvairių šalies vietų publika. Man itin smagu dėl savo grupės, kad ji niekada nestokojo pasitikėjimo savimi ir visada į sceną ėjo drąsiai. Pradžia buvo tarsi juokas, kad tokie maži berniukai vos išlaiko gitaras ir jau jas brazdina, o dabar esame šauni puikiai grojanti grupė“, – geros nuotaikos neslėpė kolektyvo vadovas V. Valantiejus.

Norinččių pasiklausyti jubiliejinio „Rimto koncerto“ susirinko pilnut pilnutėlė salė.

Norinččių pasiklausyti jubiliejinio „Rimto koncerto“ susirinko pilnut pilnutėlė salė.

R. Dubinka visada buvo šalia grojančio jaunimo. Direktoriaus akyse jaunuoliai užaugo visomis prasmėmis: „Muzikuoti jie pradėjo labai mažiukai, o dabar užaugo tikrais vyrais. Kai kurie paliks grupę, nes baigs mokyklą. Tačiau turime puikios pamainos. Yra daug norinčiųjų prisijungti prie šių vaikinų.“
Patys grupės nariai sakė esantys labai laimingi, kad turi galimybę muzikuoti. „Net nepastebėjom, kaip prabėgo penkeri metai. Mane į grupę pakvietė draugas. Iš pradžių buvo kiek nedrąsu, o dabar labai gerai jaučiamės scenoje. Mus ypač žavi galimybė pažinti kuo įvairesnę muziką“, – sakė grupės vokalistas Ernestas Paplauskas.