Jeigu auginate vieną ar kelias kates, tai kraikas katėms – vienas svarbiausių pirkinių. Visgi, tokio pobūdžio gaminių pasirinkimas šiandien yra labai didelis, ir pirkėjai ne visada žino, koks pasirinkimas būtų geriausias. Belieka tik pridurti, kad labai svarbu išsirinkti kokybišką gaminį. Na, o, kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti kokybiškas gaminys? Įvardinkime svarbiausius aspektus.

Greitai sulimpa į tvirtus gabalėlius ir nedulka

Ne paslaptis, kad viena savybių, kuria turi pasižymėti kraikas yra ta, kad jis turi sulipti į gabalėlius. Tačiau svarbu akcentuoti, kad kokybiškas kraikas turi sulipti į tvirtus gabalėlius, o svarbiausia – greitai. Taip pat kokybiškas kraikas neturi dulkėti.

Puiki kvapų kontrolė

Dar viena savybė, kuria irgi turi pasižymėti kokybiškas kraikas, yra ta, kad jis užtikrina kokybišką kvapų kontrolę ir puikiai neutralizuoja kvapus.

Papildytas vertingomis medžiagomis

Tačiau ir tai – dar ne viskas: taip pat svarbu akcentuoti, kad kokybiškas kraikas turėtų būti papildytas vertingomis medžiagomis. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu galėtų tapti kraikas su žaliosios arbatos ekstraktus, kuris pasižymi dezinfekuojančiomis savybėmis, o taip pat – padeda neutralizuoti kvapus.

Nepalieka pėdsakų, o nedideliais kiekais gali būti nuleidžiamas ir tualetą

Kalbant apie kokybišką tokio pobūdžio gaminį, labai svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, ar jis pasižymi ir dar keliomis savybėmis: atminkite, kad kokybiškas kraikas katėms turėtų nepalikti pėdsakų be to, ji  turėtų būti galima nedideliais kiekiais nuleisti į tualetą.

Neprilimpa prie katės kailio

Dar viena savybė, kurią būtina paminėti, kai kalbame apie tai, ar gaminys yra kokybiškas, tai, jog kokybiškas kraikas niekada neprilips prie katės kailio. Taigi, jei pastebėjote, kad kraikas visgi prilimpa prie katės kailio, labai tikėtina, kad įsigijote nekokybišką gaminį.

Neleidžia daugintis bakterijoms

Dar vienas kokybiško kraiko katėms požymis yra tas, kad kokybiškas gaminys neleis daugintis bakterijoms.

Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad kokybiškas kraikas katėms turi pasižymėti ypač įvairiomis savybėmis: jis turi nedulkėti, greitai sulipti į tvirtus gabalėlius, pasižymėti puikia kvapų kontrole, neprilipti prie katės kailio, neleisti daugintis bakterijoms, nepalikti pėdsakų, būti papildytas vertingomis medžiagomis, o taip pat – kokybišką kraiką katėms turi būti galima nuleisti nedideliais kiekiais į tualetą.

Užs. Nr. 243.

Panašios naujienos