Pirmadienio pavakarę Dotnuvos seniūnijoje, Aušros kaime 32-ejų metų moteris sulaukė grasinimų. Policija sulaikė tris asmenis, kurie turėjo ginklų, dujų balionėlių.

Policijos departamento pateiktais duomenimis, apie 15.30 val. Aušros k., atidarius duris į namą užėjo du nepažįstami vyrai, kurie grasino moteriai (g. 1991 m.). Moteris tel. 112 paskambino šiek tiek vėliau.

Kaip informavo Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė, 15.53 val. paskambino moteris, kuri teigė, kad pas ją atvyko kažkokių pretenzijų turintys du nepažįstami vyrai, kurie gasdina ir grasina turintys ginklą („šautuvą“).

„Skambučio metu vyrai buvo lauke. Namuose buvo moterys su dviem mažamečiais vaikais. Skambinusioji teigė, kad vaikai yra labai išsigandę. Kad kažkas būtų sužeistas ar reikėtų medikų dėl kitų priežasčių, duomenų nepateikta. Informacija perduota policijai“, – teigė BPC atstovė.

(Asociatyvi nuotr.)

Policija sulaikė įtariamuosius

Policijos duomenimis, įvykio vietoje sulaikyti įtariamieji: sunkiai apgirtęs (2,59 prom.) 46-erių metų vyras, pas kurį rastas ir paimtas pneumatinis pistoletas „Swiss + arms“, 52-ejų metų asmuo, kuriam nustatytas lengvas girtumo laipsnis (0,83 prom.) bei 64-erių metų vyras. Visi jie uždaryti į Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

„Automobilyje „VW Golf“, kuriuo buvo atvykę minėti asmenys, rasta ir paimta: pneumatinis pistoletas „STEYR M9 – A1“, polietileninis maišelis su 16 vnt. dujų balionėlių ir vienas pilnas buteliukas su 4,46 mm dydžio metaliniais šratukais“, – praneša policija.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 145 str. 1 d. (grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas). Už tai yra baudžiama viešaisiais darbais, bauda, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

„Kėdainių mugės“, BPC ir Kauno apskr. VPK inf.