Pačiame pandemijos įvykių įkarštyje, ketvirtadienį, kai vienas po kito buvo skelbiami draudimai, raginimai riboti susibūrimus bei atšaukiami žiūroviniai renginiai, Kėdainių SC „Ateitis“-„Balticum“ Kėdainiuose dar spėjo sužaisti Lietuvos regionų krepšinio lygos B diviziono pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes su Kauno „Žalgiris 3“.

Kėdainiečiai rezultatu 78:55 (20:20, 24:10, 17:16, 17:9).

Šįkąrt beveik visose pozicijose vėl žibėjo kėdainietis Justinas Žirlys. Jis surinko 39 efektyvumo balus, pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 14 kamuolių.

Jam talkino Medas Kuprijanovas, pelnęs 17 taškų, atkovojęs 11 kamuolių, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir pasiekęs taip pat įsūdingą naudingumo koeficientą – 33.

Dar 12 taškų į pergalės kraitį įdėjo Domas Šelekas, po 11 – Julius Jasiulis ir Laurynas Danielius, 4 – Einoras Stankus.

Atsakomosios rungtynės Kauno „Žalgiris 3” – Kėdainių SC „Ateitis“-„Balticum“ turėtų įvykti Kaune rytoj, šeštadienį, kovo 14 d. Tikėtina, kad jos ir įvyks. RKL paskelbė, kad pirmenybės tęsis, tik – be žiūrovų.

Ketvirtfinalyje žaidžiama iki dviejų pergalių.

Tad, jei kėdainiečiams taip gerai kaip vakar pasisektų ir ryt, jie iškart keliautų į pusfinalį. Pusfinalyje, dėl galimybės kovoti dėl B diviziono aukščiausiojo apdovanojimo, „Ateitis“-„Balticum“ susigrumtų su ketvirtfinalio poros Utenos „Užpaliai“ – Jurbarko „Jurbarkas“ nugalėtoju.

Jei mūsiškiams šeštadienį Kaune laimėti nepavyktų, Kėdainiuose pirmadienį, kovo 16 d. įvyktų trečiasis susitikimas su „Žalgiriu 3“.  Be žiūrovų!

/SC„Ateitis”-„Balticum“ nuotr./

Panašios naujienos