Dauguma šiuolaikinių ūkininkų ar verslininkų, kurių veikloje svarbią vietą užima techniniai įrenginiai, savo kasdienio darbo neįsivaizduoja be konvejerių. Svarbu ir kėlimo grandinės, nors jas dažniau matome gamyboje ir oro uostuose. Šiuolaikinis ūkis ar fabrikas gali pasididžiuoti, kad turi kelis konvejerius, kurie didina našumą ir taupo laiką bei pinigus. Konvejerinės sistemos yra gana didelė pagalba ūkiui. Taigi, kokiomis savybėmis pasižymi vienas iš daugelio šių puikių pagalbininkų, technologijų stebuklų – konvejeriai?

Konvejeriai šiandien yra neatsiejama daugelio technologinių procesų dalis. Jie padeda reguliuoti darbo ritmą, todėl didėja darbo našumas. Šių įrenginių pritaikymo spektras yra labai platus, jiems reikalingos žvaigždutės, guoliai.

Konvejeriai yra skirstomi:

 • juostinis – grandiklinis;
 • juostinis lovyje;
 • stalinis;
 • Z formos.

Konvejeriai populiariausi mechaninėje pramonėje, metalurgijoje, chemijoje, žemės ūkyje. Taip pat paklausūs yra keltuvai, pakabos, lopšiai, kaušai, krovinių pavaros, vežimėliai ir kt.

Plačiausiai naudojamas juostinis grandiklinis konvejeris

Be jo tokios pramonės šakos kaip mašinų gamyba, metalurgija, chemijos pramonė, energetika ir statyba negalėtų funkcionuoti. Jis taip pat naudojamas kasyboje, žemės ūkyje ir gyvulininkystėje. Grandininius konvejerių komplektus lengva pritaikyti, o reguliuojami laikikliai suteikia įvairių galimybių. Nuimti apatinį diržo gaubtą techninei apžiūrai ar priežiūrai nėra sunku.

Spręsdami, kokio konvejerio klientui reikia, jį parduodančios įmonės konsultantai dažnai nori žinoti:

 • Gabenamų krovinių charakteristikas.
 • Kaip sutvarkyti pakrovimo ir iškrovimo vietas.
 • Iškrautų prekių saugojimo būdus.
 • Transporto priemonės išdėstymo matmenis.
 • Gamybos procesui reikalingą automatizavimo lygį.
 • Transporto priemonės maršruto konfigūraciją.
 • Su gamybos procesu susijusius veiksnius. Pavyzdžiui: didelis triukšmas, dulkėtumas.
 • Kaip dažnai reikia keisti pristatymo maršrutus.
 • Saugos reikalavimus.

Kodėl verta rinktis atsakingai?

Konvejeris – tai prekė, kuri perkama ne vienam sezonui, todėl reikia būti atsargiems renkantis įmonę, kuri jį parduoda. Tikri profesionalai pasirūpins ne tik konvejerių projektavimu ir gamyba, bet ir atsarginėmis dalimis, priežiūra ir aptarnavimu nuo vieno agregato iki pilnos komplektacijos. Daugelis šiuolaikinių ir sėkmingų verslininkų, taip pat ir ūkininkų, kurių ūkiai klesti ir auga, neįsivaizduoja savo verslo be konvejerio ar konvejerių. Todėl vis daugiau verslininkų modeliuoja sėkmingus darbus, o konvejeriai yra vienas iš tokių produktyvumą didinančių įrenginių.

Tam tikri konvejerio juostos pažeidimai taip pat reikalauja remonto darbų. Darant prielaidą, kad konvejerio juosta nutrūksta, konvejerio juostos prijungimas turi būti atliekamas keliais etapais. Pati konvejerio juosta turi būti paruošta prijungti prieš pradedant konvejerio sujungimo darbus. Jei juosta lūžta netolygiai arba yra labiau pažeista, prijunkite konvejerį ar juostą įkišdami naują vietoj nuimtos, tada vulkanizuokite jungtį arba mechaniškai sujunkite, arba vulkanizuokite juostą. Tai priklauso nuo konvejerio konstrukcijos ir konvejerio darbo krūvio.

Konvejeriai nėra skirti pinigams švaistyti ar puikuotis prieš kaimynus ar konkurentus. Kiekviena verslo sritis turi savo specifinių reikalavimų gamybai, produktyvumui ir, žinoma, pelningumo poreikiams. Konvejeriai ne tik padeda išleisti pinigus, bet padeda ir užsidirbti pelno. Įrengę savo ūkyje ar gamykloje modernų konvejerį, sutaupysite laiko ir pinigų, o tai svarbu, jei planuojate plėsti prekybą. Dukranos grupė yra įmonė, kurioje galima įsigyti konvejerių, žvaigždučių, konvejerinių sistemų ir kitų prekių. Kainos nėra didelės, o įmonė gali pasididžiuoti kokybiškomis prekėmis.

Užs. Nr. 48