Per nepilnus metus J. Basanavičiaus g., šalia prekyvietės, jau ketvirtą kartą liepsnojo plastikiniai atliekų konteineriai. Aplinkinių įstaigų darbuotojai mano, kad tokiu būdu kažkas „smaginasi“, nes visi gaisrai kilo tik nakties metu.

Šiąnakt, po vidurnakčio ugniagesiai gelbėtojai sulaukė pranešimo apie liepsnojantį atliekų konteinerį. Prieš pirmą valandą nakties skambinęs asmuo neprisistatė, tik pasakė, kad už garažų dega konteineris.

Atvykę ugniagesiai rado jau sudegusį konteinerį, ant žemės beliko tik metaliniai ratukai ir šiukšlių nuodėguliai išsilydžiusiose plastiko masėje. Šalia stovėjęs konteineris irgi buvo apgadintas, jis nuo karščio apsilydė ir vargu, ar jau bus naudojamas.

Minėti konteineriai yra rajono savivaldybės turtas. Vieno tokio konteinerio kaina su PVM – beveik 170 eurų. Savivaldybės atstovai vėl kreipsis į policiją, prašydama išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių nukentėjo šie konteineriai.

Kyla įtarimas, kad konteineriai galimai buvo padegti, nes toje pačioje vietoje konteineriai liepsnoja jau ne pirmą kartą. Pernai degė rugsėjo ir lapkričio mėnesiais, o šiemet liepsnojo liepos pradžioje. Panašių įtarimų turi ir netoliese veikiančių įstaigų darbuotojai.

„Tikrai keista, kad gaisrai kyla vis toje pačioje vietoje ir būtent nakties metu. Atliekos į šiuos konteinerius dažniausiai išnešamos dienos metu ar prieš darbo pabaigą. Jei tarp atliekų būtų kokių degių medžiagų ar kokia neužgesinta nuorūka patektų, manau, konteineriai užsiliepsnotų greičiau, o dabar tik sutemus. Gal koks padegėjas yra, uždega, iškviečia tarnybas ir taip smaginasi, o už tų konteinerių keitimą susimokame visi mes. Negi, negalima čia įrengti vaizdo stebėjimo kamerą, tada ir policijai būtų lengviau identifikuoti, kas čia prikiša nagus, juk patys konteineriai šiaip sau neužsiliepsnoja“, – piktinasi vienos įstaigos darbuotojas.

Kam užkliūva šalia prekyvietės stovintys konteineriai, dar nėra žinoma. Jei bus nustatyta tyčinė žmogaus veikla, grės atsakomybė ir teks atlyginti padarytą žalą.

Panašios naujienos