Kėdainių lopšeliai-darželiai „Puriena“ ir „Pasaka“ užėmė III vietą konkurse „Visa mokykla šoka 2023“ mokyklų, vykdančių ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo programas, vaikų darželių kategorijoje. Rugsėjo 15 d. visoje Lietuvoje vyks akcija „Visa Lietuva šoka”.

Konkursą „Visa mokykla šoka” 5-tą kartą organizavo Lietuvos nacionalinis kultūros centras kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Konkursas „Visa mokykla šoka“ išsiskiria iš kitų, nes pagrindinis jo organizavimo tikslas ne tik, kad išryškinti geriausius, gabiausius šokėjus, o kad būtų įvertintos visos mokyklos bendruomenės pastangos ir veikla, stiprinant šiuolaikinių vaikų ir jaunimo domėjimąsi savo krašto tradicine kultūra, populiarinant tradicinį šokį mokyklinio amžiaus jaunimo tarpe.

Nesudėtingi ir smagūs mūsų liaudies šokiai, rateliai ir žaidimai nereikalauja ilgų pratybų, išskirtinių gebėjimų, juos gali šokti kiekvienas čia ir dabar. Visi susibūrimai – tradicinių šokių vakaronėse, šventėse, stovyklose, naktišokiuose ir pan. – teikia daug džiaugsmo, pozityvios energijos, vienam vyksmui sutelkia didelį būrį jaunų žmonių bei juos vienija.

Rugsėjo 15 d. visoje Lietuvoje ir tuo pačiu Kėdainių rajone organizuojama akcija „Visa Lietuva šoka“.

Kėdainiečiai šoks:

16 val. Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriuje,
18 val. Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje ir Akademijos kultūros centro aikštėje,
19 val. Kėdainių kultūros centro Tiskūnų skyriuje bei Truskavos kultūros.

Šaltinis: Kėdainių r. savivaldybė

(Asociatyvi nuotr.)