Neįmanoma vonios kambaryje gerai jaustis be veidrodžio, todėl nėra ko stebėtis, kad jis yra tapęs vienu iš pagrindinių šios patalpos aksesuarų, nes be jo būtų labai sudėtinga atlikti tokias procedūras, kaip makiažas, barzdos skutimas ir kt.

Kokios yra populiariausios vonios kambario veidrodžių rūšys?

Dažniausiai yra pasirenkamos spintelės su veidrodžiu, nes jų dėka atsiranda papildoma vieta laikyti smulkiems daiktams – kosmetikai, kūno priežiūros priemonėms, vaistams ir kt. Po to seka veidrodžiai su rėmu. Jie pasirenkami todėl, kad tampa ryškiu vonios kambario interjero akcentu.

Nemažiau populiarūs ir tie veidrodžiai, kurie neturi rėmo. Juos renkasi tie, kuriems patinka minimalizmas ir erdvumas. Be to, šios rūšies veidrodžiai puikiai derinasi prie bet kokio stiliaus aplinkos. Jie tarsi susilieja su bendru interjeru ir tampa nepastebimi, neužgožiantys erdvės. Tad nieko keisto, kad tokie veidrodžiai yra naudojami ir prašmatnumu pasižyminčiuose apartamentuose.

Kokia yra kosmetinio veidrodėlio paskirtis?

Pagrindinis kosmetinio veidrodėlio požymis – jis didina vaizdą, todėl yra naudojamas tada, kai reikia atlikti didesnio atidumo reikalaujančias procedūras – pešiotis antakius, tvarkytis blakstienas ir pan. Dėl jo mažumo šio veidrodėlio nepakanka, kad būtų galima visiškai patenkinti visus poreikius, todėl įprastai vonios kambaryje dar yra naudojamas ir didesnių išmatavimų veidrodis. Tad jeigu yra noras vonios kambaryje turėti daugiau patogumo, tada verta turėti du veidrodžius – kosmetinį ir įprastinį.

Kaip komponuoti veidrodžius vonios kambaryje?

Dažniausiai vonios kambaryje veidrodžius kabiname virš praustuvo spintelės. Todėl veidrodžio dydis priklauso nuo šio baldo dydžio. Jei patalpoje naudojate tik vieną spintelę, tada užtenka ir vieno panašaus pločio veidrodžio. Jeigu turite dvigubą praustuvą, prie kurio vienu metu gali praustis du žmonės, tada prireiks dviejų veidrodžių.

Jei praustuvas tik vienas, tad dažniausiai vonios kambaryje virš jo kabinamas tik vienas gana didelis ir platus veidrodis. Tačiau ant sienų vienoje linijoje galima kabinti ir du mažesnius, labiau į aukštį nei į plotį nukrypusius veidrodžius, tada jie paryškins patalpos aukštumą. Papildomos informacijos apie vonios kambario veidrodžius ieškokite internetinės parduotuvės svetainėje: https://www.iris.lt/30-vonios-baldai-veidrodziai.

Užs. Nr. 315.

Panašios naujienos