Jei norite pasveikinti brolį gimtadienio proga, jam tiks vienokia dovana, o jei per Kalėdų šventes – kitokia. Be to, reikia atsižvelgti ir į brolio amžių, jo pomėgius, nes nuo to didžia dalimi priklauso tinkamos jam dovanos parinkimas.

Ką dovanoti mokyklinio amžiaus broliui?

Tokio amžiaus broliui galima padovanoti ne tik stalo žaidimą, nuotykių knygą, kompiuterinių žaidimų rinkinį, sporto ar laisvalaikio leidimo reikmenis, bet ir jo amžių atitinkančias pramogas – išvyką į atrakcionų parką, zoologijos sodą ar įdomią ekskursiją. O jeigu jūsų brolis jau yra sulaukęs paauglystės, jam galima padovanoti ir labai ekstremalaus pobūdžio pramogas.

Ką būtų galima pasiūlyti į jaunystės laikotarpį įžengusiam broliui?

Jei jūsų brolis dar neperžengė trisdešimties metų ribos, jį vis dar galima nustebinti ypatingus pojūčius sukeliančia gana ekstremalia veikla. Tai gali būti sudėtingo vairavimo pamokos, pasivažinėjimas keturračiu ar bandymas ant vandens bangų pasigalynėti su jėgos aitvaru, paskraidyti parasparniu, oro balionu arba pažvelgti į žemę iš po parašiuto kupolo. Broliui kuo puikiausiai tiktų ir netikėta kelionė lėktuvu į kurią nors užsienio šalį ir kelių dienų poilsis joje. Visoms išvardintoms pramogoms galima įsigyti dovanų kuponus ir paskui įteikti juos mylimam broliui.

Kokia dovana labiausiai tiktų brandaus amžiaus sulaukusiam broliui?

Viena iš galimų dovanų gali būti padovanoti bilietai į koncertą, spektaklį ar kurį nors kitą renginį, į kurį brolis galėtų nueiti su savo antra puse ar kuo nors kitu. Šio nuostabaus amžiaus tarpsnio, kai gyvenime jau yra daug kas pasiekta, kai įsivyrauja dvasios ramybė ir aprimsta gyvenimo audros, sulaukusiam broliui galima dovanoti čekį mėgstamoms knygoms nusipirkti knygyne.

Taip pat geras emocijas jam padovanotų ir smagus poilsis geros reputacijos poilsio namuose, kurių svečiams garantuojama plati pirčių ir SPA procedūrų pasiūla bei mėgavimasis gurmaniškais patiekalais ar pasaulyje garsių vynų degustacija kartu su širdies drauge romantiškoje, žvakių šviesos nutviekstoje aplinkoje. Dar galima padovanoti ir turistinę kelionę, kurioje viskas yra įskaičiuota, tad keliaujančiam niekuo nereikia papildomai rūpintis.

Užs. Nr. 149