Maišeliai su užtrauktuku yra ekonomiškas ir universalus maisto ir ne maisto prekių pakavimo variantas. Šio tipo pakuotės puikiai tinka įvairiose pramonės šakose, mažmeninėje prekyboje ir privačiam naudojimui namuose.

Kaip daugkartinio naudojimo ir tvarios pakuotės pasirinkimas, jos ne tik naudingos įvairiems daiktams laikyti, bet ir taupo įmonės pinigus bei tausoja aplinką. Užsukę į printela.lt rasite daug sprendimų ir patarimų jūsų gaminamo produkto pakavimui.

Užsegama užtrauktuku sistema leidžia lengvai atidaryti ir uždaryti, nesijaudinant dėl atsitiktinio išsiliejimo ar netvarkos. Be to, Zip lock pakuotės yra labai atsparios drėgmei ir riebalams, todėl puikiai tinka maisto produktams laikyti.

Kaip išsirinkti tinkamą Zip lock maišelio pakuotę?

Kaip verslo savininkai suprantame, kad gali būti sunku pasirinkti tinkamą produkto pakuotę. Prieš priimdami sprendimą, labai svarbu aiškiai suprasti, kokio tipo produktus ketinate laikyti stovinčioje užtrauktuku užsegamoje pakuotėje.

  • Maisto pakavimas

Vienas iš labiausiai paplitusių naudojimo būdų yra laikyti ir apsaugoti maisto produktus, tokius kaip užkandžiai, grūdai, naminių gyvūnėlių maistas, džiovinti vaisiai ir daržovės. Hermetiškas sandariklis išlaiko šiuos daiktus šviežius ir neleidžia susidaryti drėgmei ar pelėsiui. Maistas, pvz., riešutai, saldainiai ir granola, dažnai būna su užtrauktuku stovinčioje pakuotėje, kad išlaikytų traškią tekstūrą. Užtrauktuku stovinčio maišelio pakuotė taip pat pasižymi puikiomis rinkodaros galimybėmis, todėl šiuolaikiška išvaizda padeda pritraukti klientus.

  • Kosmetika ir sveikatos priežiūros produktai

Dėl drėgmei atsparių užtrauktuku stovinčių maišelių pakuotės savybių ji idealiai tinka kosmetikos ir sveikatos priežiūros gaminiams laikyti. Šio tipo pakuotės taip pat yra lengvos ir patogios, todėl jas lengva nešiotis su savimi. Jos taip pat gali būti naudojamos smulkiems daiktams, tokiems kaip vitaminai, papildai ir vaistai, kurie turi būti sandarūs ir saugūs.

  • Kavos pakavimas

Kavos entuziastai ir kavos įmonės perkelia savo pakuotes iš tradicinių skardinių į Zip lock maišelius. Tokia pakuotė padeda ilgiau išsaugoti kavos pupelių šviežumą ir aromatą neprarandant kokybės. Pakuotė su užtrauktuku taip pat neleidžia drėgmei patekti į maišelį, todėl kavos pupelės ilgiau išlieka aromatingos.

  • Naminių gyvūnėlių maisto pakuotė

Gyvūnų savininkai ir įmonės žino, kaip svarbu, kad jų augintinių maistas būtų šviežias ir saugus. Zip lock maišelio pakuotė yra idealus sprendimas, nes užtikrina hermetišką sandarumą, apsaugančią nuo drėgmės, dulkių ir kitų teršalų.

Rinkdamiesi Zip lock maišelio pakavimo tiekėją, būtinai atsižvelkite į jų ilgametę patirtį, turimą reputaciją rinkoje ir konkurencingas kainas.

Užs. Nr. 347.