Kaip ir dauguma dalykų, sprendimas samdyti profesionalą, o ne bandyti atidaryti duris, atrakinti spynas, turi privalumų. Tačiau kalbant apie tokį svarbų dalyką kaip namus, sprendimas samdyti profesionalų šaltkalvį gali atsipirkti laiku, patogumu ir ramybe.

Kas yra šaltkalviai?

Kaip rodo pavadinimas, šaltkalviai yra profesionalai, išmokyti dirbti su raktais ir spynomis, jie dar vadinami avarinio atrakinimo meistrais. Jie gali pakeisti spynas, dubliuoti raktus ir net sulaužyti spyną nepažeisdami durų. Kodėl verta pasitikėti jais?

Su profesionalais yra patogu dirbti

Licencijuotas, registruotas šaltkalvis turės įrankių ir patirties, kad galėtų susidoroti su beveik bet kokiais iššūkiais 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus. Sutaupysite laiko, gausite profesionalias paslaugas pagal savo tvarkaraštį (net ir kritiniu atveju). Spynų atrakinimą visą parą rasite tinklalapyje – sos-atrakinimas.lt/.

Ar ką tik persikraustėte į naujus namus ir norite iš naujo pakeisti lauko duris, kad visos jūsų spynos būtų atrakinamos vienu raktu? Tai tik vienas paslaugų, reikalaujančios tokio lygio patirties, pavyzdys, kurio tikriausiai negali atlikti net pats drąsiausias „pasidaryk pats“ entuziastas. Turėtumėte kreiptis į šaltkalvį bet kuriuo metu, kai nesate tikri dėl saugumo arba turite kokių nors abejonių, kaip įdiegti ar atnaujinti savo durų apsaugą.

Užtikrinkite namų saugumą

Iš naujo montuoti durų apkaustus, spynas nėra lengva, nes iš naujo užrakinamos spynos paprastai neatitinka tvirtumo ir ilgaamžiškumo standartų. Rekomenduojama darbą patikėti profesionalams ir jų teikiamų kokybiškų paslaugų garantijai. Sumontuoti naują aparatūrą prie esamų durų angų arba atlikti ką nors galimai sudėtingo, pavyzdžiui, pakeisti raktus arba pakeisti daugybę spynų jūsų namuose, gali būti daug darbo. Profesionalas leidžia pasiruošti bet kokiai pavojingai situacijai, sutaupydamas laiko, pinigų ir pablogėjimo. Kasmet įvyksta daugiau nei du milijonai vagysčių, o daugiau nei trečdalyje jų nusikaltėliai patenka pro priekines duris. Nepasitikėkite savo namų apsaugos niekam ir atnaujinkite senus užraktus dėl savo, vaikų ir artimųjų ramybės ir saugumo.

Keletas priežasčių, kodėl gali reikėti šaltkalvio paslaugų

Paskambinkite šaltkalviui, jei pametėte namų ar verslo raktus. Tokiose situacijose paprastai nėra kitos išeities, kaip tik paskambinti profesionaliam šaltkalviui. Nesvarbu, ar pametėte raktus, ar kas nors juos pavogė, yra tikimybė, kad kažkas gali juos panaudoti, kad pasiektų jūsų nuosavybę. Tokiu atveju turėtumėte nedelsdami kreiptis į profesionalų šaltkalvį. Šaltkalvis pakeis jūsų spynas ir pagamins naujus raktus.

Ar naujam namui reikia pakeisti spynas?

Kai kurie žmonės mano, kad persikėlus į naujai pastatytą namą jiems nereikia jaudintis dėl saugumo problemų. Bet jei ką tik įsikraustėte, neįsivaizduojate, kiek žmonių turi jūsų raktų kopijas. Didelė tikimybė, kad statytojas jau turi pagrindinį raktą, kuriuo statybų metu patekdavo į jūsų namus. Be statytojo, santechnikai, elektrikai, gipso kartono rangovai ir grindų specialistai tam tikru statybos etapo metu taip pat atvyko į jūsų namus, o tai reiškia, kad jie taip pat gali turėti jūsų raktų kopiją. Pasibaigus statybos etapui ir persikėlus gyventi, patartina dirbti su šaltkalviu, kad iš naujo pakeistumėte raktus arba pakeistumėte spynas.

Pabaigai taip pat verta žinoti, kad dėl reguliaraus naudojimo jūsų raktai ilgainiui susidėvės. Jei raktas nulūžtų spynos viduje, jį išimti gali būti labai sunku. Šaltkalvių įmonės gali padėti jums patekti į patalpas ir paprastą iš naujo užrakinti spyną. Jie taip pat gali pasiūlyti raktų išpjaustymo paslaugas, kad gautumėte naują raktą arba, jei reikia, pakeistų spyną.

Užs. nr. 223