Turbūt bene kiekvienas žmogus mėgsta puikios kokybės gaminius. Tai aktualu įvairiose srityse – kai ieškome buitinės technikos, aksesuarų, drabužių ar, pavyzdžiui, avalynės. „Puma“ yra vienas iš populiariausių ir puikiai visiems žinomų prekinių ženklų. Šio gamintojo avalynę mėgsta nešioti tiek vyresni, tiek dar jauni žmonės. Populiarumą „Puma“ prekinis ženklas gavo pelnytai – jų kuriami produktai yra patogūs, stilingi ir kokybiški. Visgi, tam yra ir daugiau priežasčių, tad, jeigu norite sužinoti kodėl „Puma“ produktai tokie populiarūs – skaitykite straipsnį toliau. O jeigu atsakymus ir taip žinote, tačiau ieškote, kur galėtumėte įsigyti šio gamintojo prekių, užsukite į https://www.sil.lt/gamintojai/puma bei apsižvalgykite. Tikrai surasite kažką stilingo, patogaus ir patinkančio.

Pirmiausiai – pradėkime nuo trumpo istorijos intarpo. „Puma“ yra vokiškas prekinis ženklas, kurį sukūrė du broliai, norėję sekti savo tėvo pavyzdžiu, mat jis buvo batsiuvys. Deja, laikui bėgant vyrai ėmė vis dažniau pyktis bei ginčytis, o tai ėmė trukdyti verslui, tad galiausiai šiedu išsiskyrė bei įkūrė dvi atskiras įmones, o viena iš jų buvo „Puma“. Ištikimiausi šio prekinio ženklo gerbėjai nurodo daugybę priežasčių, dėl kurių jiems patinka ši avalynė, tačiau į tai įeina ne tik patys batai, tačiau ir puikus marketingas. Visgi, pradėkime nuo stiliaus. „Puma“ avalynė visuomet atrodo nuostabiai ir išskirtinai, ją galima priderinti prie įvairiausių drabužių ir tuo pat metu jaustis komfortiškai. Tai vienas iš pagrindinių aspektų, kodėl daugelis žmonių pasirenka šį prekinį ženklą. „Puma“ avalynė tapo kūrybiškumo simboliu ir be jos būtų sudėtinga įsivaizduoti šių dienų gatvės stiliaus kultūrą. Šis prekinis ženklas siūlo įvairių spalvų batus, kurie atrodo nenuobodžiai ir išskirtinai žaismingai. Tad, kiekvienas išmanantis madą, jos tendencijas bei norintis atrodyti puikiai – nė nesudvejoja prieš pasirinkdamas „Puma“ sukurtą avalynę.

Dar vienas svarbus aspektas – avalynės kokybė. Pumos laisvalaikio batai yra ne tik išvaizdūs, tačiau ir pasižymi itin patvariomis medžiagomis bei aukšta kokybe. Būtent todėl ši avalynė yra taip vertinama visame pasaulyje, nes jos gamintojai dar niekuomet nenuvylė ir visuomet stengiasi pasiekti kuo geresnius rezultatus tam, kad žmonėms būtų patogu dėvėti jų sukurtus batus.

Šis prekinis ženklas puikiai tvarkosi ir su reklamos sritimi – „Puma“ atstovauja tokios pramogų pasaulio žvaigždės, kaip: Rihanna, Adriana Lima, Selena Gomez ir daug kitų, todėl kiekvienas ištikimas gerbėjas tikėtina, jog atsižvelgs į savo mylimiausių įžymybių siūlymus bei nuspręs išbandyti „Puma“ avalynę. Nepamirškime, jog šio prekinio ženklo sportiniai bateliai padeda siekti pergalių ir tokiems atletams, kaip: Usain Bolt, Lewis Hamilton, Sergio Aguero. Tai taip pat puiki reklamos strategija, mat, jeigu net garsūs sportininkai renkasi šią avalynę, ji išties turėtų būti kokybiška, ar ne? Kitas puikus „Puma“ gamintojų žingsnis yra nuolatinis bendradarbiavimas su įvairiais dizaineriais bei kompanijomis iš viso pasaulio. „Puma“ turėjo kolaboracijas su BMW, „Ader Error“, „Rhude“ ir kitomis mums ne kartą girdėtomis įmonėmis bei prekiniais ženklais. Tai prideda jiems išskirtinumo, o avalynė atrodo dar kūrybiškiau bei stilingiau.

Taigi, „Puma“ yra išties populiarus prekinis ženklas ir tam yra ištisa galybė priežasčių. Ši avalynė pasižymi itin aukšta kokybe, o tai patvirtina nemaža dalis garsiausių pasaulio sportininkų, kurie su mielu noru sutinka ją dėvėti. Šio prekinio ženklo gaminiai yra be galo stilingi, jie tinka įvairaus amžiaus žmonėms, mėgstantiems avėti skirtingų tipų avalynę. Nepamirškime ir to, jog „Puma“ batus dėvi itin garsūs asmenys visame pasaulyje, tad akivaizdu, jog jų marketingo strategija yra išties apgalvota ir veikia puikiai. Be to, ši kompanija nuolat ieško naujų dizainerių su kuriais galėtų bendradarbiauti ir vėl sukurti ką nors išskirtinio, tad tai vienas iš didžiausių jų privalumų, mat šis sprendimas paskatina gaminti kažką kitokio, nei buvo iki šiol. Tad, štai pagrindinės priežastys, kodėl „Puma“ yra toks populiarus prekinis ženklas. Greičiausiai jų yra ir daugiau, tačiau, jeigu dievinate komfortą, mėgstate atrodyti stilingai ar norite būti panašūs į tam tikrus įžymius žmones – „Puma“ avalynė yra tai, ko Jums reikia, kad tai pasiektumėte.

Kristina Kazlauskienė