Rajono meras Saulius Grinkevičius ir Tarybos narys Saulius Sinickis tarėsi, kaip geriau organizuoti gyventojų apklausą dėl atliekų laikymo aikštelės.

Rajono meras Saulius Grinkevičius ir Tarybos narys Saulius Sinickis tarėsi, kaip geriau organizuoti gyventojų apklausą dėl atliekų laikymo aikštelės.

Rajono vadovai nutarė netylėti: apie nenorą įsileisti atliekų laikymo aikštelę kalbėta su Seimo nariais, Aplinkos ministerijos atstovais. Kėdainių rajono tarybos Kaimo reikalų ir aplinkosaugos komiteto pirmininko pavaduotojas Saulius Sinickis inicijuoja gyventojų apklausą. „Tikrai labai prasta žinia Kėdainiams, kad greta parko norima įrengti atliekų tvarkymo aikštelę. Mes turime gražų senamiestį, tačiau jei jį apgaubs nemalonūs kvapai, kokį įvaizdį apie savo miestą skleisime. Manau, kad kėdainiečiai turi teisę išsakyti savo nuomonę apie tokio objekto atsiradimą. Tad kviečiu visus būti pilietiškus ir rasti laiko išsakyti savo nuomonę. PLAKATAS3Apklausos lapus platinsime įmonėse, savanoriai vaikščios po kėdainiečių namus, galbūt pasitelksime ir internetines erdves“, – sakė Tarybos narys Saulius Sinickis.
Tokiam Tarybos nario sumanymui pritarė ir rajono meras Saulius Grinkevičius. Apklausos iniciatoriai tikisi kėdainiečių pilietiškumo išsakant nuomonę: „Turime susitelkti ir išsakyti savo nuomonę. Prieš gyventojų valią negalima įgyvendinti jokių projektų“, – įsitikinęs rajono meras Saulius Grinkevičius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.