Trečią pergalę iš eilės Regionų krepšinio lygos A diviziono pirmenybėse iškovojo Kėdainių sporto centro (11/5) krepšininkai, kurie Klaipėdoje 108:93 (30:28, 26:23, 22:23, 30:19) nugalėjo LCC tarptautinį universitetą (9/7). Kėdainiečiai pergalių skaičiumi susilygino su pirmenybių lyderiu Kauno rajono „Omega” ir turnyro lentelėje žengia antri, nes kauniečiai vieneriomis rungtynėmis yra sužaidę mažiau.

Tai buvo vienuoliktas kėdainiečių laimėjimas, kuris leido ne tik įsitvirtinti antroje turnyrinės lentelės pozicijoje, bet taipogi pergalėmis susilyginti su „Omega-Tauras“ klubu.

Tuo tarpu LCC komandai tai buvo 7 pralaimėjimas šį sezoną ir klaipėdiečiai šiuo metu užima penktąją poziciją A divizione.

Didesnė svečių persvara išryškėjo tik ketvirtajame kėlinyje. Po trečiojo ketvirčio komandas teskyrė 4 taškai (74:78). Visgi, R. Ūzo vedami kėdainiečiai pradėjo bėgti nuo savo varžovų lemiame ketvirtyje.

Praėjus 2:30 minutės ketvirtajame kėlinyje, svečiai įgijo dviženklį pranašumą (86:76), o įpusėjus ketvirčiui, skirtumas tarp komandų išaugo iki 16 taškų (97:81).

Kėdainiečių gretose įspūdingą pasirodymą surengė Rokas Ūzas. Puolėjas per 34 žaidimo minutes pelnė 34 taškus (6/11 dvit., 5/10 trit., 10/11 baud,), atkovojo 12 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 50 naudingumo balų.

Sėkmingai R. Ūzui talkino Nojus Bukauskas (6/7 trit.), kuris pelnė 26 taškus ir surinko 29 naudingumo balus, Arminas Kelmelis pridėjo 21 tašką.

Kitas RKL A diviziono pirmenybių rungtynes KSC žais sausio 13 d., šeštadienį, Kėdainiuose su „Akmenės kraštu”.