Kėdainių Rotary klubo broliai naujus metus pradėjo kilnia misija – penkiolikmetei merginai, sergančiai cukriniu diabetu, padovanojo insulino pompą. 

Už prasmingus darbus Lietuvos Rotary apygardos valdytojas Antanas Čepys (dešinėje) dėkojo Kėdainių Rotary klubo prezidentui Jonui Talmantui.

Už prasmingus darbus Lietuvos Rotary apygardos valdytojas Antanas Čepys (dešinėje) dėkojo Kėdainių Rotary klubo prezidentui Jonui Talmantui.

„Mūsų misija – padėti sunkiau gyvenantiems kraštiečiams. Nesame labai linkę girtis savo įgyvendintais projektais. Gyvename tyliai, nors stengiamės padėti ligoniams, daugiavaikėms šeimoms, ieškome galimybių paremti ligoninę. Esame gana vargingai gyvenanti Europos Sąjungos šalis, tad pagalbos reikia daugeliui jos žmonių. Smagu, kai bent keletui galime palengvinti sunkumus ar rasti problemų sprendimo kelius“, – sakė Kėdainių Rotary klubo prezidentas Jonas Talmantas.
Klubo projektų vadovas Zenonas Strusevičius padėkojo kolegai rotariečiui Kėdainių ligoninės direktoriui Stasiui Skauminui, radusiam merginą, kuriai gyvenimą gerokai palengvintų insulino pompa. „Cukrinis diabetas yra gana klastinga liga. Kad liga nekamuotų, sergantysis turi labai stebėti savo savijautą ir nuolat leistis insuliną. Nuolatinis badymasis sukelia daug nepatogumų. Insulino pompos labai palengvina susigyvenimą su šia liga. Džiaugiamės galėdami padėti gyventi jaunai merginai, kuriai mūsų suteikta dovana gerokai palengvins sirgimą. Mergaitė serga nuo dešimties metų. Ji bando gyventi visavertį gyvenimą. Mes labai stengiamės, kad taip būtų ir toliau“, – savo nuomonę dėstė Z. Strusevičius.
Insulino pompa rotariečiams kainavo apie du tūkstančius eurų. Šias lėšas ir visus kitus paramai skiriamus pinigus Rotary klubo broliai aukoja iš asmeninių santaupų. „Mūsų organizacija veikia visuomeniškumo, savanorystės ir labdaros principais. Susibūrę bendraminčiai įgyvendina projektus, kad ir šalia esantys jaustųsi gerai“, – sakė J. Talmantas.

Rotariečiai naujus metus pradėjo sergančiai merginai padovanoję insulino pompą.

Rotariečiai naujus metus pradėjo sergančiai merginai padovanoję insulino pompą.

Kėdainių Rotary klubą aplankęs Lietuvos Rotary apygardos valdytojas Antanas Čepys sakė, kad tarp 49 šalies klubų kėdainiečiai yra gana maža organizacija, tačiau jos darbai gerai matomi ir puikiai vertinami: „Labai norėtume, kad Kėdainių klubas augtų ir plėstųsi. Esate verslus kraštas, kuriame gyvena daug šaunių žmonių. Rotary vienija lyderius, kurie keičiasi idėjomis ir imasi veiksmų tobulinti visuomenes visame pasaulyje.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.