Pastarosiomis dienomis bendrovės „Ukmergės versmė“ kelininkai plušo miesto daugiabučių kiemuose. Kol oras netrukdė, buvo skubama lopyti duobes. 

Rajono meras S. Grinkevičius ir seniūnas V. Tamulis pagaliau rado išeitį, kaip sutvarkyti duobėtą gatvelę prie buvusios „Šoros“ parduotuvės.

Rajono meras S. Grinkevičius ir seniūnas V. Tamulis pagaliau rado išeitį, kaip sutvarkyti duobėtą gatvelę prie buvusios „Šoros“ parduotuvės.

„Didžiausias trukdis mūsų darbe – bet kaip kiemuose išmėtyti ir ant duobių palikti automobiliai. Paprastai į kiekvieną kiemą tenka atvažiuoti po tris keturis kartus, kad galėtume sutvarkyti visas duobes. Gyventojai nėra nusiteikę bendradarbiauti ir palikti savų mašinų kiek toliau nuo namų, kad jų kiemai būtų iš karto sutvarkyti“, – sakė bendrovės „Ukmergės versmė“ darbų vykdytojas Gintas Imbrasas.
Kitu trukdžiu, apsunkinančiu darbų sklandumą, G. Imbrasas įvardijo kelio ženklų vagystes: „Sulaukiame daug nusiskundimų, kad darbai vyksta apie juos neinformuojant gyventojų. Deja, pradėdami vienos ar kitos atkarpos tvarkymą visada pastatome apie tai informuojančius ženklus, bet jie tiesiog išgaruoja. Vadinasi, kažkam niežti nagai ir ženklai yra paprasčiausiai pavagiami. Apmaudu dėl tokių vagysčių.“

Bendrovės „Ukmergės versmė“ darbų vykdytojas Gintas Imbrasas norėtų, kad kėdainiečiai būtų supratingesni ir tvarkomuose kiemuose nepaliktų automobilių.

Bendrovės „Ukmergės versmė“ darbų vykdytojas Gintas Imbrasas norėtų, kad kėdainiečiai būtų supratingesni ir tvarkomuose kiemuose nepaliktų automobilių.

Tvarkomus kiemus kiekvieną dieną aplanko ir apžiūri miesto seniūnas Valentinas Tamulis. Jo teigimu, šią vasarą iš viso Kėdainių mieste bus užlopyta apie 2600 kvadratinių metrų duobių. „Iš viso daugiabučių kiemų tvarkymui šįmet buvo numatyta 70 tūkstančių eurų. Konkursą laimėjusi ukmergiškių bendrovė už tą sumą įsipareigojo sutvarkyti per pusketvirto tūkstančio kvadratų duobių. Nemaža dalis lopų dėta Vilainiuose, kažkiek tvarkyti Pelėdnagių kiemai, o daugiausia darbo numatyta mieste. Kiemai jau pagražinti Sodų, S. Jaugelio -Telegos, Josvainių gatvėse. Nemažai darbų atlikta Respublikos, Liaudies, Chemikų gatvėse. Kelininkai jau planuoja pervažiavimą į buvusį karinį miestelį.“
Seniūnas pagyrė kelininkus, jog jie dirba gana operatyviai: viena komanda išfrezuoja seną asfaltą ir paruošia duobes naujos dangos užpylimui.

Bendrovės „Ukmergės versmė“ darbuotojai, kol leido oro sąlygos, stengėsi užlopyti kuo daugiau miesto daugiabučių kiemų gatvių.

Bendrovės „Ukmergės versmė“ darbuotojai, kol leido oro sąlygos, stengėsi užlopyti kuo daugiau miesto daugiabučių kiemų gatvių.

V. Tamulis labai pasidžiaugė, kad pagaliau išspręstas gatvelės prie buvusios „Šoros“ parduotuvės likimas. „Labai daug pastangų kartu su rajono meru Sauliumi Grinkevičiumi pastangų dėjome, kad pagaliau būtų rasta išeitis sutvarkyti tą duobėtą gatvelę. Ji buvo kaip ir privačios nuosavybės žinioje. Dabar dokumentai sutvarkyti taip, kad gatvė tapo bendro naudojimo, tai ją galima lopyti už mūsų visų lėšas. Tad kelininkai nieko nelaukę ir suskubo ten padirbėti. Dėl tos gatvelės nusiskundimų sulaukdavome kone kas savaitę, bet padaryti nieko negalėjome. Pagaliau bėda išspręsta“, – viena sumažėjusia problema džiaugėsi V.  Tamulis.
Seniūnas apgailestavo, kad šįmet neatsirado nė vieno namo, kurio gyventojai būtų susikooperavę ir prisidėję prie kiemų tvarkymo: „Jei gyventojai prisideda 30 procentų lėšų, tai mes randame galimybių ištisai perasfaltuoti kiemą. Deja, šįmet tokių norų nebuvo, tai teko duobes tik lopyti.“

About The Author

Related Posts

3 Responses

 1. auto

  Iš tikrųjų didelė problema kiemuose stovintys auto. Tiek atsitikus kažkokiai nelaimei pravažiuoti sunku, tiek kelininkams, norintiems sutvarkyti kelius, neina tinkamai dirbti darbo. Tačiau kita problema ta, kad kiemuose nėra pakankamai vietos, kur patikti auto.

  Atsakyti
 2. carglass.lt

  Automobiliai ir daugiabuciu kiemai yra neatsiejami. Vieniems pikta, kad nepakanka parkavimosi vietu, kiti pyksta, jog neimanoma praeiti, kad stato i jo vieta ir panasiai. Buna ir gasdinimu ar net realiu automobiliu apgadinimu del nelikusios vietos. Na, o atliekant kiemo remonto darbus, zmones dazniausiai buna samoningi ir automobilius patraukia, jei buna is anksto apie tai informuoti.

  Atsakyti
 3. William

  Actually, a major issue is leaving vehicles in the yard. Both in case of a mishap, it is hard to pass, and street clients who need to clean the streets don’t go to work appropriately. In any case, another issue is that there isn’t sufficient space in the terraces to appreciate a vehicle

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.