Kėdainietis batų kūrėjas Žanas Maslauskas pristatė ketvirtąją batų kolekciją „Gatvė“. Joje – 22 poros originalių moteriškų ir vyriškų batų. 

Žanas Maslauskas ir jo ištikimoji bendražygė žmona Jurgita į kolekcijos pristatymą atėjo avėdami jos modeliais – stilingais ir itin patogiais batais.

Žanas Maslauskas ir jo ištikimoji bendražygė žmona Jurgita į kolekcijos pristatymą atėjo avėdami jos modeliais – stilingais ir itin patogiais batais.

Pasak dizainerio, ši kolekcija išsiskiria praktiškumu, stilingumu: „Batai atrodo gana sportiški, tačiau juos puošiančios originalios detalės avalynę priskiria ir aukštajai madai. Tad avėdami naujosios kolekcijos modeliais gerai jausitės ir skubėdami tvarkyti kasdienių reikalų, ir eidami į prabangų vakarėlį.“
Pasak Žano Maslausko, naująją kolekciją jis sukūrė per tris su puse mėnesio. Paskutiniai batai užbaigti pristatymo išvakarėse. Pirmiausia modelius išbandė pats dizaineris, jo nuolatinė patarėja ir pagalbininkė žmona Jurgita bei vis dažniau į tėčio dirbtuves užsukantis sūnus Benas. Būtent Beno patarimai ir pageidavimai įkvėpė kūrėją kai kuriems sprendimams. „Sūnus į kolekciją įnešė jaunatviškumo. Jis nori avėti ne tik išsiskiriančius, bet ir patogius batus. Ne vieną vakarą sėdėjome diskutuodami, ko reikia šiandienos skubančiam, daug vaikštančiam, bet stilingai norinčiam atrodyti žmogui. Džiugu, jog tose kalbose gimė daug puikių sprendimų, kuriuos man pavyko įgyvendinti. Šiandien visa mūsų šeima vaikšto būtent naujosios kolekcijos batais. Tad aš pagaliau paneigiau mitą, kad batsiuvys vaikšto be batų“, – pristatęs kolekciją šypsojosi Ž. Maslauskas.
zano-batai_4753Ne paslaptis, kad dauguma dizainerių sunkiai suderina grožį ir patogumą, nes jei batai būna išskirtiniai, tai jais vargu ar išvaikščiosi visą dieną. „Man svarbiausia, kad mano kuriama avalynė būtų ne tik išskirtinė, bet ir itin patogi, kad ja žmonės galėtų džiaugtis ne tik avėdami per šventes, bet ir kasdien įveikdami savo įprastus atstumus. Stilingumas ir išskirtinumas yra kuriamas kasdien, o jis pirmiausia prasideda nuo avalynės, tad ir pristatau „Gatvės“ kolekciją. Ko gero, galima sakyti, kad tai batai, nuo kurių prasideda šios dienos gatvės mada“, – sakė Ž. Maslauskas.
Naujosios kolekcijos moterims skirtų batų modeliai pagaminti su ypač patogia platforma, pagaminta itin ilgo proceso metu – gumą sluoksniuojant rankomis, o vyriška avalynė, kuri šį kartą netradiciškai sudaro didžiąją kolekcijos dalį, sukurta naudojant lietus vientisos gumos masės padus.
„Toks sprendimas išpildė pagrindinį šios kolekcijos tikslą – kiekviena avalynės pora užtikrina, kad vaikščiojimas avint naujuosius batus būtų itin minkštas ir patogus. Tokiu būdu pavyko išgauti patogumo ir elegancijos bei jaunatviškumo derinį. Šie batai ne tik papuoš. Jie puikiai tarnaus ir ortopedinių problemų turintiems asmenims“, – teigė batų kūrėjas.
„Gatvės“ kolekcijos modeliai pasiūti iš juodos, raudonos ar mėlynos spalvos veršiuko, jaučio ar ruonio odos. Jie papuošti siuvinėjimu, dygsniavimu, užtrauktukais, kai kurie turi lazeriu graviruotų detalių.
Kiek anksčiau kolekcijas „Galimybė“, „Transformacija“ bei „Komfortas“ pristatęs batų kūrėjas jau gyvena mintimis apie naujus kūrinius: „Kitąmet mūsų „Batų namai“ švęs dvidešimtmetį. Ta proga ne tik pristatysime naują kolekciją, kurios užuomazgos dar tik formuojasi mano galvoje, bet ir dosniai apdovanosime mūsų klientus bei bičiulius. Jau dabar startuoja būsimo jubiliejaus loterija, kurioje gali dalyvauti kiekvienas, mūsų dirbtuvėse taisęsis batų bent už 7 eurus. O nugalėtojams teks puikus prizas – batai keturiems asmenims, manau, kad tiek užteks papuošti visą šeimą“, – planais pasidalijo Ž. Maslauskas.

Batai internetu

 

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.